Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, wojt3k napisał:


A co konkretnie u Ciebie było, że samochód nie przeszedł przeglądu? (jeśli można wiedzieć)

Miałem mały odprysk na szybie przedniej po kamyczku, zabezpieczony i przez kilka lat przechodziło przeglądy bez problemu, ale tym razem  diagnosta stwierdził, że jest to w polu widzenia i trzeba wymienić szybę. Dodatkowo ręczny taki se, do regulacji. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ajerkoniak napisał:

 

Ja nie wiem czy taki ze mnie początkujący, wielu rzeczy słuchałem o których nie wspomniałem, ale mam słabą pamięć do muzy czasem, zwłaszcza że w aucie słucham głównie ;)

Tylko te polecanie DG, gdy pisałeś o Lamarze, to trochę jak zamówić hotdog a dostać hamburger. Niby tu i tu bułka z mięsem... ;)

 

Co nie zmienia faktu, że i tak przesłuchaj przy okazji ;)

Odnośnik do komentarza

@schizzm - nie mogę znaleźć niezbiasowanego artykułu, więc postaram się sam :)

 

Sędziego nagrano jak bierze 50 zł położone na ladzie na stacji przez panią przed nim. Został najpierw odsunięty od wykonywania zawodu, ale odwołał się do SN. Ten, po wysłuchaniu dramatycznych i skrajnie żenujących (temu nikt o zdrowych zmysłach nie zaprzeczy) mów końcowych  - uniewinnił go, bo nie ma pewności że kradł, tylko "był roztargniony". 

No i o ile zgadzam się, że poza nagraniem jak zabiera te 50 zł nie ma nic co dawałoby 100% pewności, że zamierzał ukraść, to nie wiem czy bierze się pod uwagę zamiar osoby w takim układzie. W rugby się nie bierze pod uwagę czy zawodnik nie planował komuś jebnąć w głowę, tylko dostaje czerwoną kartkę za efekt :) 

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie, aczkolwiek owszem, z chęcią poznam jego opinię bo kto jak kto, ma tutaj najlepsze papiery żeby wyjaśnić logikę. No bo pewnie jest tak, że ten wyrok się broni, ale PRowo w obecnym nastroju to chyba jest zorganizowana akcja PiSu :) No i pozostaje wątpliwość czy ja mógłbym płaczem i roztargnieniem tłumaczyć gram marychy w drodze z Amsterdamu do Katowic :)

Odnośnik do komentarza

Nie czytałem nic na ten temat, więc napiszę trochę algorytmem. Jeżeli argumentacja o roztargnieniu faktycznie była jedyna to w nią nie wierzę i uważam, że złodziej to złodziej i sądzić ludzi nie powinien. Patrząc natomiast z innej strony - według polskiego prawa drobna kradzież to nie przestępstwo (chyba do 400 zł), a zwolnienie z pracy ze względu na wykroczenie to o jeden most za daleko. I z taką argumentacją bym się nie zgodził, ale bym ją zrozumiał. 

Odnośnik do komentarza

Ja również wierzę, że można przez roztargnienie zrobić coś takiego. Kiedyś jako dzieciak byłem z ojcem w takim otwartym kiosku, gdzie można było gazety do łapy brać i jakoś tak wyszło, że mój tata zapłacił za dwie, a trzecią miał w ręku...czego nawet sprzedawca nie zauwazył. Po odejściu paru metrów od stoiska ojciec zrobił szybką kalkulację i ogarnął, że nie zapłacił za jedną gazetę i się wrócił zapłacić. 

Odnośnik do komentarza

NIe no, zapomnieć za coś zapłacić to faktycznie może się zdarzyć i to mnie przekonuje. Natomiast wziąć banknot z lady i schować to już jest jakaś aktywność, której się bezwiednie nie robi. No chyba, że to by była kwestia tego, że nie zwrócił uwagi na banknot leżący na ladzie, tylko położył swój obok i kasjer wziął całość. Jeżeli była tam czynność tego chowania, to pozostanę na stanowisku, że to grubymi nićmi szyte. Tak to można kraść tylko zapalniczki :D

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...