Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, jmk napisał:

Ja stawiam raczej hobbystycznie i za małe stawki, ale fakt ostatnio też wchodzi ;)

 

Założyłem konto w betsafe dla bonusu, wpłaciłem 20 zł, zrobiłem z tego 60 zika i 50 wypłaciłem, teraz z dyszki miałem 40 kilka, postawiłem na Chelsea na jutro całość, jak wygram to następne 50 zł do wypłaty, a za bonus zagrałem na Pogoń na jutro :D

betsafe nielegalny;)

Odnośnik do komentarza

Decyzją polskich władz wprowadzone zostały zmiany w świadczeniu usług w zakresie gier online.

W związku z powyższym, pragniemy poinformować, iż z dniem dzisiejszym dostęp do kont graczy dla klientów korzystających z usług polskich dostawców Internetu możliwy będzie poprzez zalogowanie się na stronie https://www.betsafe41.com/pl lub m.betsafe41.com dla strony mobilnej. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że Twoje środki na koncie gracza są bezpieczne. Wprowadzona zmiana nie wpłynie na komfort korzystania z naszych usług. Naszym priorytetem jest wysoka jakość oferowanych przez nas usług i troska o gracza.

Odnośnik do komentarza
Rey Mysterio jeszcze żyje/występuje? Pamiętam go z gal WCW z końca lat 90. :-k 

Żyje, żyje. Wrócił nawet w tym roku do WWE na Royal Rumble na jednorazowy występ. Inna sprawa, że trwają ponoć negocjacje w sprawie powrotu na stałe - aktualnie w federacji nie ma Meksykanina który miałby na tyle wyrobioną pozycję by przyciągnąć tę dużą grupę widzów.
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...