Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minutes ago, me_who said:

A kto był z koleżankami jakimiś w drodze na Woodstock czy tam coś? :-k Sudoku wtedy było rozwiązywane mocarnie.

Moja koleżanka "me_who, czemu nucisz marsz imperialny?"

 

me_who:"Bo jesteś moją gwiazdą"

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, me_who napisał:

A wgl, to rozumiem, że w tym roku będą prawdziwe mistrzostwa w petanq? Jest taka obsada, że można się pokusić o jakieś nagrody pieniężne ;)

Teraz to nawet całe igrzyska, ale nie wiem kto poleci ze zniczem ;) Ja aktualnie nie mogę, dopiero jak wrócę z Radomia :keke: 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

A wgl, to rozumiem, że w tym roku będą prawdziwe mistrzostwa w petanq? Jest taka obsada, że można się pokusić o jakieś nagrody pieniężne ;)

Chce tylko zaznaczyć, że pobieralem nauki od największych (czytaj najstarszych) katalonskich mistrzów, dla których gra ta ma status sportu narodowego. Zdradzili mi tajniki,  jak się obchodzić że swoją kulka, aby cię słuchała ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schizzm napisał:

Chce tylko zaznaczyć, że pobieralem nauki od największych (czytaj najstarszych) katalonskich mistrzów, dla których gra ta ma status sportu narodowego. Zdradzili mi tajniki,  jak się obchodzić że swoją kulka, aby cię słuchała ;)

Podejrzewam, ze starożytni katalońscy mistrzowie padli by trupem jakby zobaczyli zeszłoroczne „boisko”, na którym rozgrywane były zawody i ich pielęgnowane z pokolenia na pokolenia arkana na nic by się zdały w starciu z Polakami przywyklymi do ekstremalnych warunków.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...