Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, FYM napisał:

 

Najliczniejsze było Załęcze jeśli się mylę czyli 2011. Mieliśmy 45 miejsc zarezerwowanych.  Co się dzieje na zlocie? Przyjedziesz, to zobaczysz ;)  Co do umawiania się na konkretne trunki głos przekazuje koledze @me_who :kekeke:

W Gołuchowie też było 45

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

Co do alkoholu to w zeszłym roku było pierwszy raz tak, że piliśmy w miarę usystematyzowane alkohole mocniejsze, za co należą się brawa koledze @Hajd i Puckowi, którzy przywieźli swoje delikatesy weselne. 

a to wy tak na kolorowo bardziej tam z reguły? no bo ja to z kolorów to tylko smakowa wódka, a najlepiej bezbarwna xd

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Najpierw miał być symboliczny 2-godzinny strajk kobiet w dzień kobiet przeciwko nierównościom placowym, tak teraz wszystko rozroslo się do generalnego 24-godzinnego strajku kobiet przeciwko nierownosciom placowym i maczyzmowi. Znów całe miasto będzie sparaliżowane. Ja pierdole, nie wiem który to już strajk generalny w ciągu ostatnich miesięcy :sad:

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...