Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Reaper napisał:

pfff, gunwo mnie to obchodzi, pewnie was wypierdolą po pierwszej nocy, a ja bede się śmiał, buhahahaha

nawet nie za bardzo nikogo tam lubie

sama banda chuja

No w sumie nie ma co się śmiać, bo jak byłem ostatni raz to nas wyjebali xd

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Z ciekawości - który zlot dotychczas był najliczniejszy? Ten zapowiada się grubo. Inna sprawa to co poza tą tradycyjną dyskusją nad taktyką do Realu dzieje się na zlocie? W sensie co pijecie - umawiany jest jeden trunek, czy co się nawinie?

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, schizzm napisał:

No masz, same kłody. No nic, mam nadzieję, że w razie czego ktoś miałby ochotę jechać przez Modlin o 20:00 wieczorem. Warszawo liczę na Ciebie! ;) (@Kuchar, jedziesz na zlot? ;)

A weź zobacz jakieś loty do Berlina może? Z Schonefeld masz autobus do mnie pod dom i może byś się zabrał ze mną, Senseiem i jmk.

 

Aha, doczytałem ze to z czwartku na piątek. Nie możesz wcześniej?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, wojt3k napisał:

Z ciekawości - który zlot dotychczas był najliczniejszy? Ten zapowiada się grubo. Inna sprawa to co poza tą tradycyjną dyskusją nad taktyką do Realu dzieje się na zlocie? W sensie co pijecie - umawiany jest jeden trunek, czy co się nawinie?

 

Najliczniejsze było Załęcze jeśli się mylę czyli 2011. Mieliśmy 45 miejsc zarezerwowanych.  Co się dzieje na zlocie? Przyjedziesz, to zobaczysz ;)  Co do umawiania się na konkretne trunki głos przekazuje koledze @me_who :kekeke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, FYM napisał:

 

Najliczniejsze było Załęcze jeśli się mylę czyli 2011. Mieliśmy 45 miejsc zarezerwowanych.  Co się dzieje na zlocie? Przyjedziesz, to zobaczysz ;)  Co do umawiania się na konkretne trunki głos przekazuje koledze @me_who :kekeke:

Skosztuj Staszku i rozpocznij ucztę :D 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lad napisał:

A weź zobacz jakieś loty do Berlina może? Z Schonefeld masz autobus do mnie pod dom i może byś się zabrał ze mną, Senseiem i jmk.

Do Berlina cenę mam nieznacznie wyższą niż do Wawy, więc nie jest źle. Najwcześniej byłbym tam o 12:10, czyli Szczecin pewnie gdzieś o 15 :-k 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, wojt3k napisał:

Z ciekawości - który zlot dotychczas był najliczniejszy? Ten zapowiada się grubo. Inna sprawa to co poza tą tradycyjną dyskusją nad taktyką do Realu dzieje się na zlocie? W sensie co pijecie - umawiany jest jeden trunek, czy co się nawinie?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1r7AVPIOs-9AyBXg2mzx0xudji2dxOlsPM6kSK1jgkg0/edit#gid=692153260

 

Tak jak @FYM mówił, 2011

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...