Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Feanor napisał:

W mojej izolatce trwa wojna ideowa. Nade mną jest taki długi panel ze światłem (nie działa), jakimś tam tlenem, starymi gniazdkami telefonicznymi itp. Ktoś obkleił to nalepkami NSZ i z Łupaszką. Ktoś inny częściowo je zdarł. Na Łupaszce ktoś nakleił reklamę jakiegoś biura podróży, obecnie też częściowo zdartą. Nie wiem jakim cudem nienaruszone pozostało serduszko wośp naklejone na lustrze. 

 

ech izolatki <3 Pamiętam jak moja mama gdy wylądowałem w izolatce kupiła mi grę planszową "Magiczny miecz" liczba graczy 2-6 :roll: Przynajmniej wiem po kim mam humor ;)

  • Lubię! 9
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, jmk napisał:

@krzysfiol , jak to jest z metryką chrztu i zaświadczeniem o bierzmowaniu, muszę to odebrać osobiście czy może ktoś za mnie?

 

I jak sprawdzić kiedy funkcjonuje kancelaria jak nie ma strony int? ;)

 

Teoretycznie tylko członkowie najbliższej rodziny (rodzice, babcia, dziadek, rodzeństwo), ale może się uda komuś innemu. No i metryka chrztu zawiera też informację o bierzmowaniu, więc musisz przejść się tylko do kancelarii parafii,  w której miałeś chrzest.

 

Jeśli nie ma strony internetowej, to na stronie diecezji powinien być numer kontaktowy. Możesz poprosić, żeby Ci pocztą wysłali jak mogą, ja wysyłałem ;) 

Odnośnik do komentarza

Poprosiłem o wysyłkę 13 lutego. Odpisali mi, że luzik. No i nie doszło. Wczoraj byliśmy spisać protokół i było spoko, że można donieść, ale dziś panika proboszcza, że jak tak można i dokumenty mają być już w przyszłym tygodniu złożone i mam jechać po nie do Choszczna. Bo za tydzień zapowiedzi. A Choszczno mam 100 km od Szczecina, gdzie pracuje do 16 :/ Wczoraj ksiądz mówił, że rodzice narzeczonej mogą to odebrać, ale... podobno ludzie mówią, że tylko osobiście. I mamy kiszpeszt.

 

A zapowiedzi to druga sprawa,... będą oczywiście w kościele, gdzie ślub, tam ja mam meldunek, wychowałem się w innej parafii, narzeczona tak samo, a dodatkowo w Szczecinie należymy do jednej parafii, a do kościoła chodzimy do innej (bliżej, wolimy;)) i tam gdzie oficjalnie jesteśmy też trzeba iść z prośbą o zapowiedzi i potem pieczątkę, że były...

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, jmk napisał:

Poprosiłem o wysyłkę 13 lutego. Odpisali mi, że luzik. No i nie doszło. Wczoraj byliśmy spisać protokół i było spoko, że można donieść, ale dziś panika proboszcza, że jak tak można i dokumenty mają być już w przyszłym tygodniu złożone i mam jechać po nie do Choszczna. Bo za tydzień zapowiedzi. A Choszczno mam 100 km od Szczecina, gdzie pracuje do 16 :/ Wczoraj ksiądz mówił, że rodzice narzeczonej mogą to odebrać, ale... podobno ludzie mówią, że tylko osobiście. I mamy kiszpeszt.

 

A zapowiedzi to druga sprawa,... będą oczywiście w kościele, gdzie ślub, tam ja mam meldunek, wychowałem się w innej parafii, narzeczona tak samo, a dodatkowo w Szczecinie należymy do jednej parafii, a do kościoła chodzimy do innej (bliżej, wolimy;)) i tam gdzie oficjalnie jesteśmy też trzeba iść z prośbą o zapowiedzi i potem pieczątkę, że były...

 

A która to parafia w Choszcznie, bo widzę, że na stronie internetowej diecezji są informacje o godzinach pracy kancelarii. Niech spróbują rodzice narzeczonej, wytłumaczą sytuację, powinno się udać.

 

Co do zapowiedzi, to moim zdaniem powinny pójść tylko w tej parafii, w której mieszkacie, nie ma potrzeby robienia tego w innych. W Kościele meldunek nie ma znaczenia - mieszkasz gdzieś trzy miesiące, to jest Twoja parafia, ale rozumiem, że wielu księży lubi robić problemy.

Odnośnik do komentarza

No i po debiucie, Walsall - Liverpool 0-3. FA Cup zaliczony na plus, na plus również przełamanie Kane'a (11 godzin bez gola, nie wiem gdzie go Rebrow wystawiał) i ogólnie to co umim robić najlepiej, czyli trzymać ogórków za ryj. Niestety teraz pora zagrać z poważnymi rywalami, a to już nie jest moja zaleta :-k 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...