Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, schizzm napisał:

@krzysfiol jesteś na majówkę w Pampelunie? Planujemy z żoną gdzie wypaść na te dwa-trzy dni i mamy: 1. Tuluza-Lourdes, 2. Pampeluna, 3. Walencja. Jakby padło na Pampelunę, to może udałoby się spotkać ;) 

 

Chociaż ja bym wolał Pampelunę na czas gonitw byków w lipcu, ale małżonka nie chciałaby tego oglądać ;) 

 

Ja bym oczywiście chętnie się spotkał, ale powiem szczerze, że z tych trzech miejscówek to najmniej polecam Pampelunę :D Tutaj za bardzo nic nie ma do zwiedzania ;)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, krzysfiol napisał:

 

Ja bym oczywiście chętnie się spotkał, ale powiem szczerze, że z tych trzech miejscówek to najmniej polecam Pampelunę :D Tutaj za bardzo nic nie ma do zwiedzania ;)

Ja jebe, powinni Ciebie wysłać na Lindisfarne. Co za turystyczna skucha ;) 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, krzysfiol napisał:

 

Ja bym oczywiście chętnie się spotkał, ale powiem szczerze, że z tych trzech miejscówek to najmniej polecam Pampelunę :D Tutaj za bardzo nic nie ma do zwiedzania ;)

Na mnie Walecja wywarła mniejsze wrażenie niż Pamplona. Może dlatego, że w Pamplonie byłem podczas fiesty, a w Walencji nie było dodatkowych atrakcji. Samą Walencję można obejść w dwa dni (w tym jeden dzień Ciudad de las Artes y las Ciencias) i jesli w mieści enie ma dodatkowych atrakcji to pozostaje plaża. Obstwiam, że w Pamlponie poza San Fermin też można obejrzeć wszystko w 1-2dni.

Odnośnik do komentarza

Chyba że wynajmiecie samochód, to wtedy można ciekawie spędzić czas, bo Nawarra i okolice to naprawdę wiele fajnych miejscówek (Olite, Roncesvalles, a nawet Saragossa czy San Sebastian)

1 minutę temu, adamus napisał:

Na mnie Walecja wywarła mniejsze wrażenie niż Pamplona. Może dlatego, że w Pamplonie byłem podczas fiesty, a w Walencji nie było dodatkowych atrakcji. Samą Walencję można obejść w dwa dni (w tym jeden dzień Ciudad de las Artes y las Ciencias) i jesli w mieści enie ma dodatkowych atrakcji to pozostaje plaża. Obstwiam, że w Pamlponie poza San Fermin też można obejrzeć wszystko w 1-2dni.

 

Chyba w 2-3 godziny :D

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...