Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Meler said:

No dokładnie. Początkowo akcja jest tak rozproszona na dużym obszarze, że możesz akurat patrzeć na gracza A, a a na drugiej stronie wyspy trwa epicka bitwa. Chyba, że dać widzom kamerę per zawodnik i niech każdy śledzi kogo lubi. 

Ale jako spectator widzisz dokładnie gdzie kto jest na mapie, więc możesz szybko przełączyć się tam gdzie jest gęsta akcja. Z resztą zazwyczaj to te same miejsca, Pochinki, Pecado, Sosnovka.

Odnośnik do komentarza

Ja nie jestem w stanie oceniać seriali po odcinkach, nawet takich jak Black Mirror, gdzie każdy jest osobnym tworem. Nigdy nie potrafiłem spojrzeć jak niektórzy, że Breaking Bad było fajne w sezonach 1,2,5, a 3,4,6 już chujowe ;) Dla mnie jest serial i on jest dobry albo nie. No chyba, że mamy takie przypadki jak rozwałkowane i rozwleczone Walking Dead czy Losty, tam faktycznie pierwsze sezony to sztos, a kolejne już tak się ogląda z obowiązku (no poza postacią Neegana w TWD, dla niego warto dojść do tych ostatnich sezonów).

 

Kilka odcinków Black Mirror mnie powaliło na łopatki, ale o tym rozmowa też już była. 

2 minuty temu, lad napisał:

Jakby kogoś to interesowało to nadal gram Unionem. Znowu zmodyfikowałem taktykę i wygraliśmy derby z Herthą 3:1.

 

A od nowego sezonu wprowadzam nowe zasady transferowe. Będziemy jak Chelsea i City. Czas zarobić hajs.

dzięki za info @Hawkeye :) 

Odnośnik do komentarza

Eeej, z tych marzeń to żaden nie jest poza zasięgiem. Skoro Favre wziął Niceę, to Everton izi. No może Fonsecę z Szachtara może być ciężko wyjąć (jeśli jest tam przywiązany jak Lucescu), ale Tuchel jak nie dostanie Bayernu, to chętnie się przeniesie na Wyspy. O i derby Tuchel - Klopp :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

Eeej, z tych marzeń to żaden nie jest poza zasięgiem. Skoro Favre wziął Niceę, to Everton izi. No może Fonsecę z Szachtara może być ciężko wyjąć (jeśli jest tam przywiązany jak Lucescu), ale Tuchel jak nie dostanie Bayernu, to chętnie się przeniesie na Wyspy. O i derby Tuchel - Klopp :D

Może i tak, ale kłopot w tym że zarząd Evertonu to kompletni amatorzy i pewnie nawet nie wiedzą, że ktoś taki jak Fonseca istnieje. Nie chce mi się wierzyć, że zatrudnią kogoś spoza Premier League.

Odnośnik do komentarza

Aha, a zanim ktoś powie "łot de fak, przecież to Everton i izi siedzą w środku tabeli tam gdzie ich miejsce" to prawilnie przypomnę, że ten klub posiada jednego z najlepiej opłacanych na świecie menedżera i 10 najdroższy skład w historii futbolu. Kurtyna.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, lad napisał:

Aha, a zanim ktoś powie "łot de fak, przecież to Everton i izi siedzą w środku tabeli tam gdzie ich miejsce" to prawilnie przypomnę, że ten klub posiada jednego z najlepiej opłacanych na świecie menedżera i 10 najdroższy skład w historii futbolu. Kurtyna.

Powoływanie się na historię w tym zestawieniu to duuuuuuża manipulacja biorąc pod uwagę, jak wzrosły wynagrodzenia piłkarzy i kwoty transferowe w ostatnich latach. Nie widziałem tej listy najdroższych, ale nie podejrzewam, żeby tam był jakikolwiek skład z lat wcześniejszych, niż 2014-2015. A pewnie też więcej, niż połowa z tej 10 to kluby Premiership. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Man_iac napisał:

Powoływanie się na historię w tym zestawieniu to duuuuuuża manipulacja biorąc pod uwagę, jak wzrosły wynagrodzenia piłkarzy i kwoty transferowe w ostatnich latach. Nie widziałem tej listy najdroższych, ale nie podejrzewam, żeby tam był jakikolwiek skład z lat wcześniejszych, niż 2014-2015. A pewnie też więcej, niż połowa z tej 10 to kluby Premiership. 

??????????

 

No i co w związku z tym?

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem czy będę kontynuować nierówną walkę z FM16.

0-0-6 na otwarcie sezonu trochę niefajne. Do tego przez 2 sezony grał zawsze ten sam bramkarz, więc trochę przyoszczędzałem i miałem dwóch w kadrze. I obu wypadło. Granie szarakiem w BuLi to jest bardzo zły pomysł. Ściągnąlem jakiś walijski wynalazek, ale wszedł do bramki prosto z ulicy kondycja 50% gotowość 50%, także masakra.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Meler napisał:

No rzeczywiście, siadłem i obejrzałem Game 1 z dziś i nie jest to najgorsze, realizacja jest zrobiona fachowo.

 

link? 

 

znalazłem to: 

 ale wolę się upewnić, bo przez pierwsze 20 minut pierdolą głupoty

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...