Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Reaper said:

To chyba będę musiał w końcu sobie kupić koszulkę Realu z nazwiskiem Lewego :-k 

 

W ogóle koszulki piłkarskie są tak w chuj drogie, kupowałbym sobie, ale ponad 250-300 zł za koszulkę to trochę żart :/

A w oficjalnych sklepach klubowych potrafią jeszcze droższe być :/

Odnośnik do komentarza

Polecam Chorwację. Przy stadionie Hajduka Split za niecałe 150 zł to sobie cały komplet kupisz (koszulka, spodenki, getry) i jeszcze Ci w gratisie dorzucą szalik i czapeczkę, jak powiesz, że jebać Dinamo, czy coś ;)

Odnośnik do komentarza
Zawsze możesz uderzyć na Ali xd

Właśnie wczoraj sobie patrzyłem na Ali i jestem miło zaskoczony. Na oficjalnym zdjęciu nie ma loga producenta, na zdjęciach użytkowników loga, czcionka - wszystko wygląda jak powinno. Tylko ten dylemat, wszak to trochę okradanie/odbieranie zarobku swojej drużynie.

O Zahavim było głośno na początku przygody Romana A. Z The Blues. Teraz też robi duże transfery, ale jakoś trzyma się w cieniu, w przeciwieństwie do Mendesa czy Riaoli. Z drugiej strony tamci mają nieciekawy image, a on raczej nie budzi negatywnych emocji już na start.


I najważniejsze: STO LAT krzysfiol!
  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Meler napisał:

No i jest też cień nadziei na RBC Roosendaal, bo tam też będę

 

Oooo :)

 

Fajnie, jak coś to bierz, potem się rozliczmy ;) Chyba, że drożej niż 15 ojro...

 

O jak ja bym chciał, żeby ktoś z CMF do Ameryki Południowej się wybrał...;)

 

40 minut temu, wojt3k napisał:


Właśnie wczoraj sobie patrzyłem na Ali i jestem miło zaskoczony. Na oficjalnym zdjęciu nie ma loga producenta, na zdjęciach użytkowników loga, czcionka - wszystko wygląda jak powinno. Tylko ten dylemat, wszak to trochę okradanie/odbieranie zarobku swojej drużynie.

O Zahavim było głośno na początku przygody Romana A. Z The Blues. Teraz też robi duże transfery, ale jakoś trzyma się w cieniu, w przeciwieństwie do Mendesa czy Riaoli. Z drugiej strony tamci mają nieciekawy image, a on raczej nie budzi negatywnych emocji już na start.


I najważniejsze: STO LAT krzysfiol!

 

 

No trochę tak. O ile chodzi o koszulkę swojego klubu to chyba jednak warto kupić, nawet jak jedną na rok, nie? :) A jak kolekcjonujesz różnych klubów to można przyoszczędzić ;)

 

 

Ale fajne:

 

JquOtkA.png

Odnośnik do komentarza

Kurwa, najpierw musiałem opierdolić sprzedawcę konsoli, że mógłby łaskawie kurwa wysłać towar za który dostał hajsy. Nawet skurwiel nie raczył odpisać, tylko nadał przesyłkę z poślizgiem blisko 48. Paczka idzie już ponad 48h, pomimo tego, że to Pocztex48. Niech ich chuj strzeli.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...