Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, jmk napisał:

Nawet tu na forum ktos mial z problem z automatyczna brama przed domem, zlodziej pierdzeilony ;)

No właśnie jak sobie przeczytałem ten artykuł to sobie pomyślałem, że szkoda, że w taki biznes nie wszedłem :D

No i umówmy się, jakbym wszedł w ten biznes to bym się nie żalił, że mi brama zamarza :keke: tylko, ze kurwa mam za niskie Lambo i się ciężko jeździ po polskich dziurach i na krawężnik nie można wjechać :P 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Misiek napisał:

No właśnie jak sobie przeczytałem ten artykuł to sobie pomyślałem, że szkoda, że w taki biznes nie wszedłem :D

No i umówmy się, jakbym wszedł w ten biznes to bym się nie żalił, że mi brama zamarza :keke: tylko, ze kurwa -mam za niskie Lambo i się ciężko jeździ po polskich dziurach i na krawężnik nie można wjechać :P 

To na wyższe lambo nie wystarcza? Biedaki! :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Misiek napisał:

Ło panie, pierwszy raz o C.H. Ptak słyszysz? A brazylijską Pogoń Szczecin pamiętasz? :) Czy ŁKS Ptak Łódź? :D 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Centrum_Handlowe_Ptak - największy outlet w środkowej Europie, aczkolwiek jego artukuł nie dotyczy :)

Nie no, Ptaka kojarzę, ale nie wiedziałem o tym centrum i że taka inba tam się dzieje :-k 

4 minuty temu, kuab napisał:

Aplikowałem właśnie do McKinsley, how the mighty have fallen :/ W sumie dla beki, ale zobaczymy.

bleh, to jest dopiero prawdziwe korpo. Ale płacą dobrze, jak wszystkie te firmy

Odnośnik do komentarza

Nowy HDD zamontowany. Przy okazji zrobiłem porządek i odpiąłem na amen najstarszego Samsunga (750gb), poustawiałem inaczej kable sata i nagle SSD faktycznie zaczął szybciej działać :keke:

BTW jakby ktoś chciał dysk na backup, to mogę sprzedać tego Samsunga ;)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...