Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gabe napisał:

Igrzyska letnie:

- kto pobiegnie szybciej, skoczy dalej/wyżej, zdobędzie więcej bramek - wygrywa

 

Igrzyska zimowe:

- kto się nie zabije nie upadnie podczas zjazdu/skoku, kto dostanie więcej punktu za styl/wiatr/brak wiatru, kto ładniej tańczy na lodzie - wygrywa 

Zapomniałeś o biegach narciarskich i biathlonie :)

Ale dziś będzie klasyczny obiadek. Mam ochotę na pyszne, chrupiące placuszki ziemniaczane. Kupiłem 8 duzych ziemniakow i bedzie tarcie :)

Odnośnik do komentarza

No ja gram w FIFKE 15 na PS3 i od 2 ligi wygląda to tak, że grają ziomki co porobiły składy na tym programie co @BartuSpolecał xD Więc próbujesz grać z kolesiami, którzy mają skład zbudowany na oszustwie na czarnych i niebieskich kartach. Umiejętności zerowe, ale przewaga umiejętności zawodników tak duża, że musiałbym ich obiegać po autach albo ustawić 11 zawodników na swojej połowie. Zero radości gry, bo  ostrzeliwujesz przeciwnika, po czym dostajesz strzał z 40 metrów i patrzysz jak Twój bramkarz stoi, albo w końcu jakaś akcja typu "rozpędzę się bo mam Neymara/Messiego/CR" wypali :/ 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Jahu napisał:

Ja Feno na Igrzyska dopuszczą wspinanie po ściance na czas to Feno będziesz brał urlopy
:D

juz dopuscili, w Tokio wspinaczka bedzie juz dyscyplina olimpijska :)

AFAIK beda trzy konkurencje: na czas (to w czym mistrzem swiata jest Polak, Marcin Dzienski :) ), z prowadzeniem i bouldering

urlopu pewnie na to brac nie bede, ale na pewno bede ogladac :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

FIFA to jedyna gra przy której mam problemy z kontrolowaniem złości. Ogarnia mnie taki wkurw, że muszę gdzieś go zutylizować, więc obrywa się padowi, krzesłu na którym siedzę, biurku...

 

Od 2 miesięcy w nią nie gram online i jestem szczęśliwszy ;) Dużo bardziej wolę CS-a czy PUBG-a, a w międzyczasie jakieś singlowe gierki.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Oj tak FIFA niesamowicie wyzwala agresję :D zwłaszcza przez te lagi i drugia opcja to jak te pizdoliny robią te jebane długie cieszynki i oglądają pińcet razy powrótki. No jakbym miał na długość ręki takiego ancymona, to bym w ryj dał chyba. Zwłaszcza jak jest combo: lag+cieszynka+powtórka :D 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Misiek napisał:

Oj tak FIFA niesamowicie wyzwala agresję :D zwłaszcza przez te lagi i drugia opcja to jak te pizdoliny robią te jebane długie cieszynki i oglądają pińcet razy powrótki. No jakbym miał na długość ręki takiego ancymona, to bym w ryj dał chyba. Zwłaszcza jak jest combo: lag+cieszynka+powtórka :D 

Brudi mówił, że tak robi z powtórkami, to możesz mu profilaktycznie zajebać ;) 

Odnośnik do komentarza

No komentarze pokazują obraz typowego Janusza. Tam ludzie piszą, że oni uczciwie sprzedają i nie potrzebują działalności i żeby się odpierdolił. Albo mówią, że pozwą go o zniesławienie, bo komu to przeszkadza, że dorabiają sobie w ten sposób, czy że "nie wie jak to jest" itp.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...