Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=T6lpySlieh0

 tu jakiś Murzyn daje za to chyba kilogram tego imbiru, ze 2-3 razy wiecej (czyli 8-12x wiecej od Ciebie) ode mnie xD i go gotuje 20min, mam nadzieje, że tak nie trzeba bo mi sie nie chce gotować 20min głupiego imbiru

 

na pewno nie trzeba i na pewno działa jak normalnie sie wjebie do szklanki, zaleje wrzatkiem i przykryje sie czymś na 5min

na pewno

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Hawkeye napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=T6lpySlieh0

 tu jakiś Murzyn daje za to chyba kilogram tego imbiru, ze 2-3 razy wiecej (czyli 8-12x wiecej od Ciebie) ode mnie xD i go gotuje 20min, mam nadzieje, że tak nie trzeba bo mi sie nie chce gotować 20min głupiego imbiru

 

na pewno nie trzeba i na pewno działa jak normalnie sie wjebie do szklanki, zaleje wrzatkiem i przykryje sie czymś na 5min

na pewno

 

Ja tak robię. Działa. Jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Meler napisał:

We stanach to już odjebało kompletnie. Wybrali na niosącą flagę białaskę, więc to kurwa rasizm!

W autobusie w Leicester miałem 2 dni temu sytuację... Wchodzi starsza brytyjka do autobusu. Jedyne wolne miejsce jest obok murzyna, ale ten położył tam reklamówkę z zakupami. I za nic w świecie nie chciał jej zdjąć. Awantura, on krzyczy, że ma ją w dupie, ale cóż... nikt nie miał odwagi interweniować. Nawet kierowca. Pani stała kilkanaście minut aż murzyn wysiadł. I powiedzą Ci, że to biali są rasistami.

Odnośnik do komentarza

Bo końcówka -ster oznacza farmę czy tam posiadłość. Więc to jest jakby osobna część, i traktuje się ją osobno. Leice, czyta się lejs, albo może tu jakiś źródłosłów leigh - lej, either way mamy lejsster, albo lejster. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Meler napisał:

Bo końcówka -ster oznacza farmę czy tam posiadłość. Więc to jest jakby osobna część, i traktuje się ją osobno. Leice, czyta się lejs, albo może tu jakiś źródłosłów leigh - lej, either way mamy lejsster, albo lejster. 

 

Ster to z tego co wiem kierownica od statku

  • Lubię! 7
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...