Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Pulek napisał:

No nie wiem, takie połączenie 1)biegania z pistoletem + 2)budowanie osady? miejscówki? namiotu? + 3)element fajnie opowiedzianej historii + 4)fajne granie :)

1. Z mieczem afair ;)

2. Farmy

3. Jakieś story tam jest, ale nie doszedłem aż tak daleko teraz na PS4, a z gry na PC mało pamiętam, bo poszedłem mocno w jaskinie ;)

4. Zdecydowanie tak

 

Stardew Valley ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

@Pulek

Asasyn to izi ACIV Black Flag, gdzie kosztuje grosze. A jest element strzelania oraz rozbudowy własnego okrętu. Historia jest przyswajalna, nic nie musisz za bardzo ogarniać z wcześniejszych części.

Yakuza 0 to jest głównie super mordobitka, ale przy tym świetna fabularnie. Oczywiście jest też dość nietypową grą. Kwestia czy chcesz wydać ~100 złotych na coś, od czego możesz się odbić. Klimat to lata 80 motzno i japoński półświatek równie motzno. Dudek zaryzykował i polubił ;)

TLoU odpada bo zombie/grzyby :-k

Budowanie i strzelanie jest w Far Cry. Nie wiem jak w czwórce (gdzie masz pistolety), ale w niemal bliźniaczym Primal jest tego dość sporo. Tyle, że Primal to maczuga, łuk i rzucanie gniazdami os, także nie każdy może lubić ;) 

Odnośnik do komentarza

No właśnie ten Black Flag podobno jest spoko, ktoś mnie do niego namawiał.

 

TLoU grałem, no ale do czasu niestety :/

 

Far Cry, hmm, kurde coś mnie od tego odrzuca. Nie wiem, mam wrażenie, że tam się cały czas coś dzieje (patrząc po gameplayach na YT).

Odnośnik do komentarza

Może też Fallout 4, gdzie jest opór budowania, dość rozbudowana historia, olbrzymia ilość broni. Jak nie grałeś w poprzednie Fallouty, to może nawet lepiej, bo gra ze swoimi legendarnymi poprzednikami 1 i 2 nie ma za wiele wspólnego. Kwestia czy lubisz gry zbudowane a'la Skyrim, czyli masa ekploracji i łażenia.

Są co prawda paskudne postaci typu ghule czy mutanty, ale nic wyskakującego.

Odnośnik do komentarza

No to polecam bardzo. Zajebista fabuła, fajowa grafika, świetny humor - polecam! No i wciąąąąga, masz mega spinę, żeby wybrać najlepszą odpowiedź, a czasami po prostu podejmujesz decyzję jak Ci serducho podpowie ;) a uwierz mi, że taką więź łapiesz z postaciami, że serducho gra dużą rolę.

Odnośnik do komentarza
 
bo ja ogólnie jestem trochę taki zwariowany!
 
Chyba szukam czegoś na PS4, to tak na początek. Takiego coś, żeby mnie się wkręciło i żebym mógł sobie pograć wieczorami po 2-3 godzinki. W pewnym momencie złapałem zajawkę na The Division, no i spoko się grało grało, ale po jakimś czasie się zniechęciłem, bo tam jednak mocno multi. Więc pewnie raczej jakiś single.
 
Co do typu gier... żadne zombie, żadne potwory i te sprawy, bo się bojam  no nie sprawia mi to frajdy. Bardziej jakaś fajna historia, gdzie jest więcej kumania niż naparzania do wrogów.
 
Ogólnie podpowiem tylko, że moje ulubione gry na PS4 to GTA V i Uncharted 4 :kekeke: więc jakby zrozumiałe, że ciężko będzie coś dla mnie znaleźć, co nagle wywróci mój świat do góry nogami. Ogólnie czytałem [mention=35]me_who[/mention] Twoje recenzje Yakuzy, no ale to raczej nie dla mnie, bo prawdopodobnie klimat by mnie odrzucił.
 
Myślałem o jakimś Asasynie (kiedyś mocno urywałem), ale wypadłem totalnie z obiegu w tym sensie, co tam ostatnio wyszło i co je dobre, więc sam nie wiem.
 
Kurde tak sobie myślę, że nawet pograłbym bardziej w jakąś grę, co się hmm coś buduje? No nie wiem, takie połączenie biegania z pistoletem + budowanie osady? miejscówki? namiotu? + element fajnie opowiedzianej historii + fajne granie
 
no, to co to za gra?
Tomb raider? Mad Max
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...