Skocz do zawartości

ME 2008 - Austria i Szwajcaria - jedziemy?


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

ale jak to jest? cena za sztuke 340zl :???:

II kategoria...a nie III, jakies lepsze miejsca, bo bralem: kazda cena.

Proff racja: i do tego to ja ustawiam mecze w Ruskiej lidze ;)

Sk8ter: jak planujesz jechac? mowiles cos u busie? chetnie sie dolozymy na zupe...

sprawdzalem pkp to jest niezle poczaczenie przez Monachium i Salzburg, wyjazd o 21.05 z Poznania i o 14.20 w Klagenfurt :D Jutro wsio oblukam. jeszcze w to nie wierze :D

Odnośnik do komentarza

rozeslalem na allegro pytanie do kilkunastu sprzedawcow takich ogloszen: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=339383530 z prosba o wycene wyjazdu do Klagenfurt. Taki busik wynajelismy na final MS do Berlina i wyszlo po 100pln na osobe w dwie strony. Ciekawe po ile tu wycenia...z 500pln na osobe? to by nie bylo zle...bo pociag raczej conajmniej 300pln bedzie w 1 strone?...wybiore sie na pkp i wypytam, bo w necie nie ma cennika miedzynarowodego.

Mysle ze te 7 miejsc w takim busie bysmy z cmf lekko zapelnili. W sumie do 600pln na osobe bym bral taki busik...bo wygodnie dosc i bez srania z przesiadkami itd

Dam znac jak odpisze kilku przewoznikow :)

 

edyta liczy ze oni maja 1.10 pln za kilometr...jesli tam jest z 1300km...=2600km...ok 2860pln max...na 7 osob? ok 400pln na glowe...jesli tak mi wycenia to chyba trza brac...co myslicie?

Odnośnik do komentarza

dobra odpisal jako pierwszy ten sam gosciu z ktorym bylismy w Berlinie. Koszt 300pln od osoby! Zabrac moze 8 osob. Ma auta marki: Mercedes Vito, Chrysler Voyager, VW T5, VW T4 (wszystkie z klima). Kwestia dogadania ktorym bysmy jechali.

Nie no wg mnie REWELA jak za 300pln w dwie strony :o Do Berlina nas zawiozl w poludnie, pod dnia przed finalem...czekal na nas i ok 1 w nocy odebral. Tu by bylo podobnie...bez srania sie z pkp, przesiadkami itd. Jakis pociag powrotny widzialem o 4 rano ktory jedzie z 3 przesiadkami z 18h...chyba bez porownania wypas autka czekajace na nas?

Ja i Madzia bysmy jechali nim...szukam 6 osob chetnych. Wpisywac sie tutaj :) Wesoly busik cmforum czeka :D

Odnośnik do komentarza
a bilety w busie bedziesz rozprowadzal Mati ? :P

jedynie na MPK :P

 

To juz juz Zaba i Jabol i nas 2, czyli jeszcze 4. Zadzwonie do goscia i wypytam o trase.

Jak wsio dogadam to ....poprosze chetnych o przelew 300pln do mnie. Zeby nie bylo, ze ktos 2 dni przed rezyguje a my pokrywamy jego czesc. Jesli komus cos wypadnie-szuka rezerwy za siebie lub traci 300pln....live is brutal :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...