Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, jmk napisał:

 

Nie wiem jak z netem będzie miał, jak ten roaming mi zadziała... No i nie umiem chyba wrzucać fotek od razu na foruma z tel, da się tak?

Mogę na grupie na fejsie wrzucać ;).

 

We Włoszech mi net normalnie działał, tylko w ustawieniach telefonu musisz włączyć roaming, żeby net się łączył nie tylko "po sieciach krajowych".

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, schizzm napisał:

Pewnie mają magazyn pod Warszawą ;) 

 

Raczej tak, ale po całej Polsce też idą jak burza. Do paczkomatu trafiają buty w maks 48h i nie ważne czy zamawiasz w niedzielę o 23 czy w środę rano. Ja kupowałem ostatnio dwa razy - 2 tygodnie przed świętami te North Face'y zimowe i zamówienie złożone w sobotę o 23 odbierałem w poniedziałek o 10. Za drugim razem też podobnie.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Reaper napisał:

 

LOL Brudi zamówił mi te buty (polecam forumowicza!) o godz.19.30, dostaję maila, że kurier będzie jutro u mnie o 10 rano :o eobuwie, jak oni to robią? :o 

Mnie zaskoczyło Nescafe. Zamówiłem kapsułki do ekspresu i pojemnik na nie. Zapłaciłem wczoraj kolo 17. Dzisiaj odebrałem i to z paczkomatu. I nie maja magazynu pod Kaliszem ;)

Idzie zachód!

Odnośnik do komentarza

Dużo zamawiałem w Zalando, bardzo polecam i cenię, też zazwyczaj robiłem większe zamówienia. Najgorzej jak ostatnio wziąłem 3 pary spodni, z założeniem, że przynajmniej jedne muszą pasować, po czym wszystkie pasowały i nic nie odesłałem xD

 

Jak zaplanować dzisiejszy wieczór - odpalić nowy serial czy może PUBG? :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

 

LOL Brudi zamówił mi te buty (polecam forumowicza!) o godz.19.30, dostaję maila, że kurier będzie jutro u mnie o 10 rano :o eobuwie, jak oni to robią? :o 

 

Także się polecam :P Nie wiem jakim cudem przelałem sobie kase z konta na karte i teraz musze dokonać defraudacji :keke:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, kuab napisał:

W ogóle to zacząłem oglądać It's always sunny in Philadelphia i jest to absolutnie  N A J Ś M I E S Z N I E J S Z Y sitcom jaki widziałem do tej pory, bije na głowę cokolwiek innego. Co ważne 1) nie ma śmiechu z offu i 2) odcinki trawają tylko 20 min. Polecam gorąco!

Gotta pay the troll toll :muza:

Pamietam jak byłem zszokowany jak widziałem dawno temu pierwsze odcinki tego serialu na CC. Totalna jazda bez trzymanki.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kuab napisał:

W ogóle to zacząłem oglądać It's always sunny in Philadelphia i jest to absolutnie  N A J Ś M I E S Z N I E J S Z Y sitcom jaki widziałem do tej pory, bije na głowę cokolwiek innego. Co ważne 1) nie ma śmiechu z offu i 2) odcinki trawają tylko 20 min. Polecam gorąco!

 

46 minut temu, me_who napisał:

Gotta pay the troll toll :muza:

Pamietam jak byłem zszokowany jak widziałem dawno temu pierwsze odcinki tego serialu na CC. Totalna jazda bez trzymanki.

No właśnie miałem tak samo, ale jestem zbyt leniwy w czasach netflixa i nie chcę mi się go ściągać, żeby obejrzeć całość :keke:

Btw - Z pierwszej partii wszystkie ślimaki tylko śmierdziały i zamiast być różowe, to były czarnoszare ;), a z drugiej na ~20 tylko największy wygląda jakby był już jednym rogiem ;) po drugiej stronie, ale jeszcze się rusza także dałem mu szansę. W ogóle babka tak to opakowała, że druga paczka miała dziesiąt warstw. Pudełko, w pudełku gazety dookoła, folia, kolejna gazeta, sreberko, pudełko na żarcie, sreberko, gazeta, jeden woreczek, a w jego środku drugi z zawartością, Oczywiście co chwila też taśma, taśma była bardzo ważna i było jej dużo ;)

 

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...