Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, krzysfiol napisał:

Moja ulubiona rzecz w tym filmiku to chyba jednak pasek :lol: Najpierw "DOŁĄCZ DO AKCJI JESTEM CHRZEŚCIJANINEM", a zaraz potem: "WYŚLIJ SWOJE ZDJĘCIE Z BRONIĄ" :lol:

IPP czyli Chojeccy i Maniuś to takie Westboro Baptist Church w Polsce ;)

 

PS. Marian Kowalski ma pisać książkę, w której obali teorię ewolucji :D

Odnośnik do komentarza
Mamy magikow seo YouTubea na forumku? 
 
Gdzie może leżeć przyczyną drastycznego spadku wejść (w zasadzie efekt jak by się wywaliło wszystkie filmy  kanału)  z sugerowanych filmów z dnia na dzień? Od momentu spadku brak wzmianek jakiegokolwiek  wzrostu :-k

Kiedyś większość problemów z seo rozwiązywało się balastem z xrumera.

Patrzyłeś może na planetę seo czy też forum pio czy to nie jest sprawka jakiejś pandy, pingwina czy innego koczkodana? Nie śledzę już branży, ale kiedyś to zazwyczaj było powodem
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, krzysfiol napisał:

No, to ten moment, kiedy inteligenty człowiek uświadamia sobie, że coś jest nie tak z jego internetowym imagem, skoro ma na forum gorszą reputację niż Mahdi :D

Myślę, że znacznie większy problem mają ci, którzy się zastanawiają nad swoim imagem na forum o grze komputerowej. 

Odnośnik do komentarza

No to jak już jesteśmy w temacie

 

Cytat

max1983_QR3XLqSwNk,q40.jpg

Ależ prychłem przed chwilą w aucie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Gościem TOK FM była wybitna działaczka i poważna "polityczka" Joanna Scheuring-Wielgus, która wczoraj samozawiesiła się w również poważnej partii opozycyjnej Nowoczesna.
Trzeba jej przyznać, że gadane ma, bo nakręciła się jak katarynka i przez bite 20 minut bez zająknięcia nawijała o społeczeństwie obywatelskim, inicjatywach oddolnych, protestach itd. itp. Już nawet Żakowski jej lekko przerywał, bo naprawdę ciężko było nawet zadać jakieś konkretne pytanie.
No, ale dobrze. Koniec programu, tyrada na finiszu, facetka się nagadała, że tchu już zaczyna brakować, wszyscy podbudowani, wstąpił nowy duch inicjatywy i działania. Żakowski kończąc program rzuca jeszcze krótki pytanie, czy pani będzie zdaje się konkretnie w sobotę w Warszawie na jakimś ważnym proteście, a ona na to, że nie, bo jedzie do Poznania. Dziennikarz dopytuje w jakiej sprawie a ona na to, że NA PRZEDSTAWIENIE DO TEATRU ¯\_(ツ)_/¯
Słychać, że Żakowskiego wcięło totalnie, posłanka też zaczyna kręcić i tłumaczyć, że to reżyseruje jakiś młodzian, a młodych trzeba słuchać i to jest przecież bardzo ważne. Redaktor stara się jeszcze ratować sytuacje i mówi, że ważne owszem, ale może jednak warto iść na ten protest, a spektakl obejrzeć np. następnego dnia, na co Pani Joanna, że niestety to jej nie pasuje, bo w sobotę JEST PREMIERA i ona bardzo chce na niej być. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

 

 

:D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Meler napisał:

Troche keke rotfl :)

 

Reaper zwrócił uwagę Mahdiemu = gównoburza na pół forum, wszyscy przeciw Mahdiemu :)


Jasonx zwraca uwagę - keke, policjant się czepia iks de 

 

Żaden z niego policjant, a poza tym faktycznie się dopierdala :kekeke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wchodzę sobie do sklepu osiedlowego z zamiarem kupienia piwa i już sobie wyobrażam, że maks co będą mieli to Żywiec Saison a tu niespodzianka – nie dość, że dobrze zaopatrzeni w krafcik, to jeszcze były dwa piwa z Golema. No to powinąłem!

 

o5evWFx.jpg

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...