Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, krzysfiol napisał:

Widzę nikt nie poszedł w oczywisty żart o tym, że FYM napisał, że każdy z ulicy może pracować w tej firmie, co jmk dał ogłoszenie, a tam jest wymagane dobre poczucie humoru, więc co najmniej jedna osoba na forum już niestety by się nie nadawała. 

Ale to ja pisałem, nie FYM :P

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, kaderr napisał:

To było za proste. Mnie zastanawia jak weryfikują u kandytata umiejętność "doskonała komunikacja z resztą zespołu".

 

Można zapytać o to, czy miał jakiś konflikt w swojej dotychczasowej pracy albo jak by rozwiązał jakiś przykładowy konflikt, albo jak by zakomunikował reszcie zespołu, że się z czymś nie zgadza. No i oczywiście wymyślasz jakąś historyjkę, żeby to jakoś na konkretnym przykładzie podać (nie podam dokładnego przykładu, bo u nas HR fajne te historyjki wymyśla, ja tylko słucham i obserwuję reakcję :) ). Mięliśmy kiedyś kandydata, który wprost powiedział, że nawrzeszczał na kogoś na openspejsie. No to już wiesz, że z kimś takim nie chcesz pracować ;)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

To tylko kolejny przykład, że żeby dostać się do polityki wcale nie trzeba mieć jakiegoś wielkiego IQ. Wcale bym się nie zdziwił gdyby do sejmu trafił np. taki Jahu ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...