Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Dudek napisał:

No cóż. Zdarzało mi się bluzgać w trakcie długiej aktualizacji, ale nigdy bym nie wpadł na to, że nagłe jej przerwanie to dobry pomysł :P

Mało ostatnio działam na Windowsie, ale miałem kilka razy sytuację, że ten komunikat o aktualizacji świecił się przez ponad godzinę, wtedy chyba jedyną opcją jest restart kompa ;) 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gabe napisał:

 

To ja :) Mam nadzieję że cała płyta będzie taka.

 

A z innej beczki - Ruskie nam Miga strącili koło Kałuszyna (gdzie Azja się zaczyna). Oficjalna wersja będzie, że awaria, ale wiadomo jak to z tymi katastrofami bywa :> Pilot podobno przeżył, trzeba go będzie odpowiednio przesłuchać.

Wczoraj widocznie ruskie mieli dzień zmasowanego ataku. Pani sprzątaczka w szkole powiedziała mi, że jej zdaniem wczorajsza mgła i smog to "trują nas Rosjanie".  Młoda dziewczyna, masakra.

 

A FM18 nie pójdzie pod Winidows XP

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dudek napisał:

No cóż. Zdarzało mi się bluzgać w trakcie długiej aktualizacji, ale nigdy bym nie wpadł na to, że nagłe jej przerwanie to dobry pomysł :P

bo powinien zadzialac mechanizm rollbacku, jesli go nie ma, to znaczy ze programisci ktorzy przygotowali poprawke po prostu ja zjebali

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Brudinho napisał:

Zna się ktoś na mieszaniu środków przeciwbólowych? Czy mogę połączyć Tosicam z Nimesilem?

 

Zależy co chcesz widzieć potem;)

 

Lekarza spytaj.

 

6 minut temu, Brudinho napisał:

O zadzwonili z tej firmy od rozmowy :keke:

 

I jak? 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Hawkeye napisał:

poka, przetłumaczymy

 

 

Nie no bez spiny rozmowa, więc bez problemu poszła. Powiedział że to bardzo intensywny kurs i musiałbym się spinać, żeby nadążać. Ja powiedziałem, że nie wiem czy z moją wiedzą chciałbym się spinać za 3 tys przez dwa lata w imię zbierania doświadczenia. Jestesmy w kontakcie, ale wielkie rozczarowanie nastąpiło już podczas rozmowy tydzień temu i jakoś nadal mi nie przeszło ;)

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...