Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

na poczatku kariery zawodowej ( :keke: ) bralem wolne na okres swiateczno-noworoczny, ale od paru lat juz tego nie robie; zwykle w tym czasie i tak sie nic w pracy nie dzieje, wiec odwalam dupogodziny i ogarniam sobie w robocie wszystkie prywatne sprawy, ktore moge zalatwic zdalnie, potem przynajmniej nikt mi nie robi łaski, jak chce wziac kilka dni wolnych przy okazji np majowki

 

raz tylko mi sie zdarzylo, ze akurat w okresie swiateczno-noworocznym firma uzywajaca naszego systemu zaczela robic noworoczna inwentaryzacje uzywajac funkcjonalnosci, ktora nikgdy wczesniej nie byla testowana :keke: siedzialem w pracy przez tydzien od 7 do 18, bo oczywiscie nic nie dzialalo poprawnie albo jesli dzialalo, to bardzo wolno...  a w sylwestra wyszedlem trzy godziny pozniej niz zakladalem :D co sie wtedy nawkurwialem, to moje ;)

 

a na sylwestra juz raczej nie wyjezdzam z kilkudniowym zapasem, wiec nie potrzebuje w tym okresie wolnego :-k

Odnośnik do komentarza
Cytat

Papryk Vege prezentuje: ''Khorinis"

- Bez glejtu do miasta nie wejdziesz
- W chuju mam twój glejt pachołku jebany
TEJ WIOSNY
- Ty, ja mu mówię żeby rzepę pozbierał a on mi z lagi wyjebał i ciuchy zabrał czaisz typa?

SCENARIUSZ NAPISANY WRAZ Z MAGAMI WODY

BOGUSŁAW LINDA
- Dobra bierz to Oko i wypierdalaj

PIOTR STRAMOWSKI
-Pokazuj te pierdolone towary cwelu zajebany

AGNIESZKA DYGANT
- Jak coś kurwa chcesz to gadaj z Bromorem

SEBASTIAN FABIJAŃSKI
-Jak znajde tego co te buty zrobił to go ZAPIERDOLE

ANDRZEJ GRABOWSKI
- Też kiedyś byłem w kręgu ognia, ale Pyrokar mnie wkurwiał. Koniec pierdolenia. Wypierdalaj do Irdorath

TOMASZ OŚWIECIŃSKI
- Uga szaka hehe kurwa!!!

KATARZYNA WARNKE
- Haha, za Lorda Hagena się jeszcze nie jebałam, haha

W Kinach

https://www.wykop.pl/wpis/28732393/papryk-vege-prezentuje-khorinis-bez-glejtu-do-mias/

:keke:

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...