Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Star Warsy obejrzane, żadne spoilery mi nie straszne ;) Przy okazji po raz pierwszy byłem sam w kinie, ale akurat to było idealne rozwiązanie, bo żona siedziała z dzieckiem u koleżanki, a 3 min od niej było kino, więc też przyjemnie spędziłem czas czekając na nich ;) 

 

Wracając zahaczone o ulubione miejsce i na obiad wciągnięta zupa pho, wcześniej jeszcze kupiliśmy nowy wózek dla syna z OLX (rada dla wszystkich przyszłych rodziców - nie kupujcie praktycznie NIC nowego poza oczywistościami w stylu pieluchy czy gryzaki, ale wszystkie ciuszki, wózki itp najlepiej używane. Nasz pierwszy duży wózek kosztował obiad za 500 zł, bo pożyczyliśmy go na te pierwsze miesiące od znajomych, a teraz kupiliśmy wózek za 500 zł, który nówka wart jest 1600 zł ;)), a teraz skończyłem kąpać dziecko, żona go usypia, a ja mam czas nadrobić internet i popykać w FM-a :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

 

19 minut temu, Kinas napisał:

olaboga, PUGB to niezły poziom emocji

 

Dokładnie. Właśnie muszę się odstresować po swoim najlepszym szpilu jak dotąd. 3 miejsce, dwa kille, zdjął mnie ostatecznie jakiś snajper :) Przez większość minut niby niewiele się działo, ale emocje właśnie ogromne :)

Odnośnik do komentarza

W CSa gra coraz mniej ludzi z racji faktu, że Valve ma trochę wyjebane na tą grę i nie realizują obiecanych rzeczy. Ja tam się nie dziwie, że taki casulowy gracz woli pograć w Pubga, który daje większą frajdę niż CS na niższym poziomie, gdzie wszyscy wyzywają Ci matkę, a ponadto silnik gry jest mniej dopracowany przez te lata niż ten w pubgu. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kuchar napisał:

Ja uwielbiam chodzić sam do kina. 

a ja z flachą

7 minut temu, krzysfiol napisał:

Sugerujesz, że pozostali nie? :keke:

 

Dragon jako moderator idealnie się wpisywał w linię programową Icona.

Ajerkoniak spoczko, pan Jasonx raczej  wporzo, ale nie na forumie,  a de Parh jest mocno specyficzny (ja jednak go lubię w jakimś tam stopniu). Reszte bym zakopał, łącznie z łysym

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...