Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Ernie Souchak napisał:

Gówno prawda, moja ma ciemne prawie od urodzenia.

a to przepraszam, nie chciałem urazić :roll: 

 

chodziło mi o to:

Kiedy na świat przychodzi dziecko, często zastanawiamy się, po kim odziedziczy poszczególne cechy, takie jak odcień skóry, kształt nosa czy kolor włosów. Wszystkie te cechy zmieniają się wraz z rozwojem niemowlaka. Tak jest także z kolorem oczu. Kolor oczu większości noworodków to błękitny, granatowy lub szary. Od pierwszego roku życia kolor oczu dziecka zaczyna się zmieniać. Zmiana koloru oczu u dzieci na kolor „docelowy” może nastąpić dopiero około trzecich urodzin dziecka.

Odnośnik do komentarza

Jebane policja :D

 

Wychodzę sobie z pracy, przeszedłem 100 metrów i psy mnie gonią (pieszo, trzech). Zatrzymali do wylegitymowania , bo miał tu miejsce incydent. Jak dobiegła ofiara (?) z czwartym psem to od razu powiedzieli, ze to nie ten.

Miałem czapkę Pogoni jeśli to istotne ;)

  • Zmieszany 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

Jebane policja :D

 

Wychodzę sobie z pracy, przeszedłem 100 metrów i psy mnie gonią (pieszo, trzech). Zatrzymali do wylegitymowania , bo miał tu miejsce incydent. Jak dobiegła ofiara (?) z czwartym psem to od razu powiedzieli, ze to nie ten.

Miałem czapkę Pogoni jeśli to istotne ;)

uważasz, że coś nie tak w tym wszystkim?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Było sporo ludzi, ale zatrzymali tylko mnie i oczywiście ludzie musieli się gapić jak na bandytę ;) No i wyglądało to dokładnie tak, czego nie opisałem, bo pisałem na szybko z tel:

 

- Nazwisko!

- Ale z jakiego powodu?

- Dokument tożsamości!

Wyciągam portfel i pytam dlaczego.

- Ze zdjęciem! Był incydent na tej ulicy.

 

Potem powiedzieli, że to nie ja, więc oddał mi dowód i bez słowa poszli.

 

A ja byłem dziś trochę rozczarowany, dostałem 300 zł premii do wypłaty, a liczyłem na więcej.

 

Spoko dzieciak, gangsterem nie jestem,
a widok Policji napawa mnie stresem,
bo nielegalnie puszczam dym w eter,
a nie parę z gęby co, kto i kiedy

 

:muza:

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...