Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Man_iac napisał:

Zajebistego maila dostałem. "zgodnie z państwa życzeniem usuneliśmy państwa dane osobowe z bazy danych. Informujemy również że nie możemy potwierdzić usunięcia danych ze względu na brak danych kontaktowych". 

 

Teraz nie wiem, czy są głupi, czy sobie robią jaja.

 

Jak maja potwierdzic usuniecie danych osobowych skoro nie maja do ciebie adresu, bo go usuneli? :eusa_eh:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A mnie od kilku dni prześladował jakiś telemarketer BGŻ (mam tam kredyt), którego konsekwentnie ignorowałem, bo aktualnie nie jestem zainteresowany, nawet nie odbierając telefonu. Ale ten był wytrzymały i dzwonił po pięć razy dziennie, więc dziś odebrałem.

 

I po co mi to było? Żebym został nazwany Chodnikiewiczem? :hahaha: 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gabe napisał:

A mnie od kilku dni prześladował jakiś telemarketer BGŻ (mam tam kredyt), którego konsekwentnie ignorowałem, bo aktualnie nie jestem zainteresowany, nawet nie odbierając telefonu. Ale ten był wytrzymały i dzwonił po pięć razy dziennie, więc dziś odebrałem.

 

I po co mi to było? Żebym został nazwany Chodnikiewiczem? :hahaha: 

Też mam tam kredyt i nigdy mi nic nie proponowali z tego co sobie przypominam :-k

5 minut temu, m_arcin napisał:

O właśnie, o co chodzi w tych menedżerach? Czy powinienem się tym jakoś zainteresować bardziej? :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...