Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jmk napisał:

No i mam 260 tysięcy na liczniku i mniej przygód niż Twój Peżot ;).

 

Najdroższa naprawa w kijance to był rozrząd - 1200 zł. Ale teraz mam zaufanego mechanika i wymienił już za 700. 

A tak to tarcze, klocki, oleje, filtr, wymiana akumulatora.

 

I jedyne co się zepsuło to chłodnica i klima, ale naprawy to kilka stów (2 razy, bo źle zrobili).  Uszczelka pod głowicą była z tych droższych - 800 zł.

 

 

Niewiele moim zdaniem jak na samochód 12-letni. 

I 260-tysiącach nie wymieniałeś łączników, sworzni, wahaczy, tulei, łożysk, końcówek drążka?

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Ingenting napisał:

Drogi forumku, wiem że marynia zawsze pomoże, a mam problem. Na moim piętrze (4, ostatnie) mieszkają jebane studenty i regularnie kilka razy w tygodniu jedna z nich wraca o 3 w nocy z koleżankami najebana. Więc przez te 5 kondygancji napierdalaja obcasami i dra morde budząc nas. Co radzicie? Lepe na morde?

Kilka najebanych dziewczyn? Stać przed drzwiami w butelką w dłoni i wprosić się do środka.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Ingenting napisał:

Drogi forumku, wiem że marynia zawsze pomoże, a mam problem. Na moim piętrze (4, ostatnie) mieszkają jebane studenty i regularnie kilka razy w tygodniu jedna z nich wraca o 3 w nocy z koleżankami najebana. Więc przez te 5 kondygancji napierdalaja obcasami i dra morde budząc nas. Co radzicie? Lepe na morde?

Pijane studentki za sąsiadki. Kiedyś wymarzony sąsiad ;) - po ślubie kłopot. Czo ten pierścień robi z człowieka.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Ingenting napisał:

Drogi forumku, wiem że marynia zawsze pomoże, a mam problem. Na moim piętrze (4, ostatnie) mieszkają jebane studenty i regularnie kilka razy w tygodniu jedna z nich wraca o 3 w nocy z koleżankami najebana. Więc przez te 5 kondygancji napierdalaja obcasami i dra morde budząc nas. Co radzicie? Lepe na morde?

zaproponuj stosunek, przecież jako mężczyzna masz do tego prawo

  • Lubię! 16
  • Haha 3
  • Uwielbiam 10
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ingenting napisał:

Drogi forumku, wiem że marynia zawsze pomoże, a mam problem. Na moim piętrze (4, ostatnie) mieszkają jebane studenty i regularnie kilka razy w tygodniu jedna z nich wraca o 3 w nocy z koleżankami najebana. Więc przez te 5 kondygancji napierdalaja obcasami i dra morde budząc nas. Co radzicie? Lepe na morde?

 

Kurwnij z laczka!

27 minut temu, Jahu napisał:

Listy do M3 lepsze niż 2 ale 1 najlepsza jednak ;)


Jahu, a jak to się ma do "tylko mnie kochaj" i innych polskich superprodukcji? :-k

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...