Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej bardzo delikatne spoiley serialur Mindhunter.

 

Mindhunter spoko, ale do zachwytów się nie przyłączę. IMO zmarnowany potencjał - pomysł był świetny, po pierwszych odcinkach zapowiadało się takie serialowe Milczenie Owiec, ale trochę nie wypaliło to rozproszenie na kilku "przesłuchiwanych" morderców i na kilka rozwiązywanych zagadek.Żaden z tych wątków nie został satysfakcjonująco zgłebiony i pociągnięty, a niektóre miały potencjał (głównie, oczywiście - Kemper). W efekcie, niestety, mocno jechało kliszami i takimi motywami, które przez zbyt skrótowe przedstawienie wyszły tak sobie - np. "kurde, ten gość jest jak skała - pokażmy mu buta/kamień - świetny pomysł - rozkleja się, sprawa zamknięta - piooona." I to wszystko na przestrzeni 25 minut. Wydaje mi się, że serial mógłby wyjść dużo lepiej gdyby to bardziej komfortowo rozłożyć i np. poświęcić jeden sezon na jednego "przesłuchiwanego" i jedną zagadkę kryminalną - trochę tak jak True Detective, gdzie wyszło to rewelacyjnie. 

 

No i na koniec, taka czysto subiektywna kwestia,  która akurat mnie nie kupiła w ogóle - spoiler: ten deal-breaker na końcu, czyli teksty Holdena do tego typa w więzieniu, które okazały się na tyle skandaliczne, że doprowadziły do takich reperkusji. Kurde, jakoś mało wiarygodne to było xD Nawet biorąc poprawkę na lata w jakich to się działo i że to FBi itd. Dla mnie kompletnie nie przekonująco to wyszło, tj. taki powód aż takiej afery. No ale to czysto indywidualne odczucie. 

 

Napisawszy to, to i tak myślę że takie 7 z minusem mogę dać. Warto obejrzeć, choć IMO z tego pomysłu można było wycisnąć dużo lepszą rzecz. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, wojt3k napisał:

Thor tak miodny, że aż strach - trudno będzie zrobić równie dobry film o superbohaterach. Wiem, gust mam niespecjalnie wysublimowany, ale co zrobić.

 

Z tym brakiem wysublimowania to bym nie przesadzał. Akurat hype na Taikę zacznie się dopiero teraz, więc jeszcze ten gust jest może trochu oryginalny ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...