Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ja może wieczorem przysiądę trochę do FM albo FIFI :-k wczoraj urwana głowa (ale z gracjo) u znajomych, acz to jeszcze nie do końca to na co miałem ochotę. ja mam potrzebę raczej odwiedzenia kilku pubów, chamskiego jedzenia i powrotu o 4 rano :/ @Perez, wiesz o czym mówię! W zasadzie można dobrać jeszcze kolegę @Reaper, @Mauro czy innego Szkodnika i tak się poszlajać

Odnośnik do komentarza

Marsz brunatnieje, tyle dobrego, że coraz mniej liczny jest z roku na rok. Jednego tylko nie rozumiem.

Żyjemy podobno w wolnym kraju, niby można już być otwarcie dumnym z pochodzenia, odstawiliśmy od władzy tych rzekomo antypatriotycznych i nienawidzących narodowców zdrajców Polski, brak już tych mitycznych prowokatorów w szeregach Policji, a nadal na marszu masa ludzi w kominiarkach ukrywa swoje oblicza. Nie rozumiem, czy wstydzą się swoich facjat, czy brunatnych poglądów, które propagują, pod płaszczykiem rzekomego "patriotyzmu", czy obu tych rzeczy?

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gacek napisał:

Faszyzm? Jaki faszyzm, my patriotami jesteśmy zwykłymi.

 

Na marszu były hasła antykapitalistyczne, oczekujące etatyzmu, ksenofobiczne,rasistowskie, nacjonalistyczne. Ale faszyzmem to oni się brzydzą, taa :keke:

Gdzie został zrobiony błąd, że takie hasła są pokazywane w przestrzeni publicznej, nie są tępione i jest na nie przyzwolenie? Nie ogarniam tego. Ręce mi opadają. Jest mi autentycznie smutno :(. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schizzm napisał:

Gdzie został zrobiony błąd, że takie hasła są pokazywane w przestrzeni publicznej, nie są tępione i jest na nie przyzwolenie? Nie ogarniam tego. Ręce mi opadają. Jest mi autentycznie smutno :(. 

Zmieszano postulat wolności słowa z sympatią do żołnierzy bandytów wyklętych i wyśmiewaniem GW i tzw. "salonu", który piętnował faszystów.

A tak serio mówiąc to skomplikowany proces, ciekawie o nim dziś mówił prof. Markowski na TVN24 pokazując obrazki z tego brunatnego marszu, genezy faktycznie trzeba szukać w transformacji ustrojowej i w jakimś stopniu w planie Balcerowicza. Finalnie, co widać też po ludziach z tego forum, powstał obóz patriotyczny tępo negujący wszystko, co usłyszy od "salonu", który idąc za mentalnością plemienną jest gotów odmrozić sobie uszy, jeśli tylko poczuje, że "lewakowi zapiecze dupa".

A że "im mniejszy człowiek, tym większa wydaje mu się jego ojczyzna", to faszyzm trafił na podatny grunt. Ironia tkwi w tym, że ci wyznający faszyzm bądź znajdujący się wręcz na autostradzie do nazizmu to jednocześnie ci sami, którzy rzekomo faszyzmem czy nazizmem się brzydzą. Chętnie by zastrzelili Araba, bo obcy, ale brzydzą się nazistami, bo zabijali obcych.

  • Lubię! 2
  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Pulek napisał:

ja może wieczorem przysiądę trochę do FM albo FIFI :-k wczoraj urwana głowa (ale z gracjo) u znajomych, acz to jeszcze nie do końca to na co miałem ochotę. ja mam potrzebę raczej odwiedzenia kilku pubów, chamskiego jedzenia i powrotu o 4 rano :/ @Perez, wiesz o czym mówię! W zasadzie można dobrać jeszcze kolegę @Reaper, @Mauro czy innego Szkodnika i tak się poszlajać

No jest to do rozwazenia...

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, SZk napisał:

No jest to do rozwazenia...

 

4 godziny temu, Pulek napisał:

ja może wieczorem przysiądę trochę do FM albo FIFI :-k wczoraj urwana głowa (ale z gracjo) u znajomych, acz to jeszcze nie do końca to na co miałem ochotę. ja mam potrzebę raczej odwiedzenia kilku pubów, chamskiego jedzenia i powrotu o 4 rano :/ @Perez, wiesz o czym mówię! W zasadzie można dobrać jeszcze kolegę @Reaper, @Mauro czy innego Szkodnika i tak się poszlajać

Hmm, dobry pomysł. Wprawdzie nastawiłem się dziś na wieczór z FM, ale jakby co to jestem w gotowości.  Daaawno nie miałem takiej akcji, a brakuje mi takiej sobotniej nocy. Jeżeli dzis nie wypali, za tydzień mnie nie ma to za 2 tygodnie trzeba. Za dużo w domu siedzę ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...