Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Keith Flint napisał:

Ej pany, w szczególnosci Scorpio. Ojciec właśnie dostał takie cudo https://www.thewhiskyexchange.com/p/2443/glenmorangie-10-year-old-half-bottle

Dobre to?

Nie pilem, ale jezeli wam nie podejdzie, to chetnie ja przejme ;)

10 godzin temu, Reaper napisał:

Obejrzałem na YT wszystkie zakończenia TWD season 2, smutłem i idę spać ;( 

Jakie miales zakonczenie w grze?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, lad napisał:

O jak dawno nie gralem kariery w Fifie. Sprobuje wprowadzic Forest Green Rovers do Premier League w 5 lat :D

 

Swego czasu wprowadziłem ich do PL w FM-ie, nawet nie ogarnąłem, że zdołali awansować do L2... :) Chyba czas sobie kupić fifi. :)

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, lad napisał:

O jak dawno nie gralem kariery w Fifie. Sprobuje wprowadzic Forest Green Rovers do Premier League w 5 lat :D

O, mój ulubiony zespół. Nie wiedziałem nawet, że są w nowej FIFIE. Zdawaj relację o postępach.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, lad napisał:

Ja tam bym np. chetnie napierdolil Kevina Mirallasa. Albo Morgana Schneiderlina.

Serio? Przyznaję, że przez pracę nie mam okazji oglądać Evertonu w LE, a po wynikach niczego poza highlightsami nie chce się oglądać ale w meczu z Lisami to pomimo ogólnej niechęci przez to narzekanie co okienko transferowe to Kevin robił jakieś  zagrożenie. Morgan też w zeszłym sezonie dawał radę.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, wojt3k napisał:

Serio? Przyznaję, że przez pracę nie mam okazji oglądać Evertonu w LE, a po wynikach niczego poza highlightsami nie chce się oglądać ale w meczu z Lisami to pomimo ogólnej niechęci przez to narzekanie co okienko transferowe to Kevin robił jakieś  zagrożenie. Morgan też w zeszłym sezonie dawał radę.

No w zeszłym dawał radę, ale teraz powinni go kasować za bilety bo ogląda więcej meczów (a nie bierze w nich udziału) niż kibice na trybunach. Dramat.

 

A Mirallas to wielkie ego kompletnie nie poparte jakimikolwiek statystykami i umiejętnościami. Wozi się, popada w konflikty, oburza jak siedzi na ławce, a chuja gra. Zbuk.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Scorpio napisał:

Jakie miales zakonczenie w grze?

 

z Kennym doszliśmy do Wellington i zdecydowałem zostać. Później się zastanawiałem czy jednak nie powinienem był z nim zostać, ale już za późno

;) Ogólnie ciekawe było też zakończenie gdy zostało się z tą laską.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...