Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@jmk to faktycznie jest jakaś zajebista promocja? Ten telefon to jest jakaś super opcja? będzie śmigał dobrze w Polsce itp?

 

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_719610.html?wid=4&lkid=11771668

 

Bo mojej mamie się rozwalił mój stary S4, to może bym jej to kupił, 400 zł to niewiele za telefon, jeśli faktycznie jest dobry :-k 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Reaper napisał:

@jmk to faktycznie jest jakaś zajebista promocja? Ten telefon to jest jakaś super opcja? będzie śmigał dobrze w Polsce itp?

 

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_719610.html?wid=4&lkid=11771668

 

Bo mojej mamie się rozwalił mój stary S4, to może bym jej to kupił, 400 zł to niewiele za telefon, jeśli faktycznie jest dobry :-k 

 

Kupiłem swojej narzeczonej wydaje mi się, że taki sam, ale na allegro przed miesiącem za 500 zł i jest zadowolona.

Na tej grupie od ali ktoś dam daje jeszcze kod i chyba 360 zł wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Denver police have forgotten about people in their custody overnight three times this year

 

"Yet one woman, in custody for an unpaid traffic ticket, sat in a sparse police department holding cell for nearly 13 hours. Handcuffed to a bench, Victoria Ugalde could not reach the toilet for much of the time and had no option but to urinate on the floor.

The desk officer who was supposed to check on Ugalde admitted he failed to notice she was there because he was wrapped up in reading a book, titled "Emotional Intelligence 2.0."

 

:iksde: 

  • Lubię! 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...