Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Pulek napisał:

 

ten typ jest niesamowity. i to w sensie pozytywnym. jeszcze luknąłem na to, co się dzieje na cmrev... tylko swoją pracą i współpracą odstawił w ciągu dwóch lat stronę, która była 'na scenie' od zawsze. ale jakoś mnie to nie dziwi - ogarnęliście, że ten jego biuletyn mistrzów wychodzi ZAWSZE, ale to KURWA zawsze pierwszego dnia nowego miesiąca? niesamowite, ale to tylko pokazuje, że wystarczy zwykła regularność i systematyczność w działaniu, żeby ogarnąć pomysł na siebie

tyle że cmrev to raczej od dwóch lat umieralnia, na której siedzi tylko ceyvol i coś tam klepnie od czasu do czasu. Przynajmniej ostatni raz jak tam wszedłem to tak to wyglądało :keke:

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, krzysfiol napisał:

 

Tak, tylko że problem z Patronitem jest taki, że tam się deklaruje kwotę wpłacaną co miesiąc. Podejrzewam, że wielu z naszych Przyjaciół nie byłoby sobie w stanie na to pozwolić :-k Poza tym mamy sprawdzony system finansowania forum, więc nie wydaje mi się, żeby konieczna była jego zmiana.

 

Tak, tylko, że patronite to nie jest jedyny tego typu portal ;) Można by posprawdzać inne ;) Poza tym to luźna sugestia ;)

Odnośnik do komentarza

Drugi mężczyzna oskarżył Kevina Spacey o molestowanie seksualne :oops: 

"This is where he comes out as double gay"

W nagłówku niusa nie było nazwiska oskarżającego, teraz już wiem dlaczego :D 

"Tony Montana accuses Kevin Spacey of Sexual Assault"

https://www.thedailybeast.com/second-spacey-allegation-rocks-london-theaterland-hotline-opened

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hawkeye napisał:

Drugi mężczyzna oskarżył Kevina Spacey o molestowanie seksualne :oops: 

"This is where he comes out as double gay"

W nagłówku niusa nie było nazwiska oskarżającego, teraz już wiem dlaczego :D 

"Tony Montana accuses Kevin Spacey of Sexual Assault"

https://www.thedailybeast.com/second-spacey-allegation-rocks-london-theaterland-hotline-opened

October 31st is the only day when 14-year olds willingly go to Kevin Spacey's house

:keke:

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Meler napisał:

Najgorszy dla mnie element FMa. 5 lat temu był awans z Championship. Ostatnie dwa sezony to Liga Europy, 2x Mistrz Anglii i Liga Mistrzów (owszem, spore sukcesy ale by no means dynastia) i nagle wymagania, jakbym prowadził Man United.

 

p4p0iey.png

 

 

Wgraj sobie herby kurwa.

3 minuty temu, Kaczy napisał:

po ile FM najtaniej?

 

https://www.cdkeys.com/pc/games/football-manager-2018-pc-steam-cd-key?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=lowerfunnel

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...