Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa nie wiem. Od tygodnia znowu mnie łeb goli, nawet po pyralginie. No albo to zatoki albo od kręgosłupa. Na zatoki operację mam w 2019 roku jakoś w sierpniu, a na kręgosłup miałem chodzić na rehabilitację, bo miałem już w maju problemy, tomografię, rezonans itp itd. no i dostałem 3 różne rodzaje rehabilitacji po 10 wizyt. Tylko najbliższe terminy na styczeń, dałem sobie spokój.  I przeszło samo (taki sposób ma NFZ), ale teraz znowu wróciło. Prywatnie? Iść na coś co może nie o to chodzi... 40zł średnio jedna rehabilitacja, a potrzebuję 400zł na jedną, więc 1200 na cały pakiet ehh.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Reaper napisał:

Kurcze Adrian, serio nie ma nikt z Twoich znajomych jakiegoś Medicover czy LuxMed, do którego może zapraszać ludzi spoza korpo? Płaciłbyś 100-150 zł miesięcznie i byś miał wszystkich specjalistów na dość szybkie terminy, a rehabilitacje to praktycznie od ręki...

o tym samym pomyslalem.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Reaper napisał:

Kurcze Adrian, serio nie ma nikt z Twoich znajomych jakiegoś Medicover czy LuxMed, do którego może zapraszać ludzi spoza korpo? Płaciłbyś 100-150 zł miesięcznie i byś miał wszystkich specjalistów na dość szybkie terminy, a rehabilitacje to praktycznie od ręki...

 

Nie słyszałem o takiej opcji. A czy wtedy można zaprosić każdego? :> Czy musi być jakaś weryfikacja zdrowia?

Kiedyś szef coś tam przebąkiwał o czymś takim w naszej firmie, bo chyba nie musi to być korpo, no ale jeszcze nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, jmk napisał:

 

Nie słyszałem o takiej opcji. A czy wtedy można zaprosić każdego? :> Czy musi być jakaś weryfikacja zdrowia?

Kiedyś szef coś tam przebąkiwał o czymś takim w naszej firmie, bo chyba nie musi to być korpo, no ale jeszcze nic nie ma.

Nie musi być korpo, sporo firm to ma jako "kuszące benefity pracownicze". Na 100% nie ma żadnej weryfikacji stanu zdrowia. Czasami jest to najbliższa rodzina, ale wydaje mi się, że często jest to do załatwienia dla każdego.

Odnośnik do komentarza

SP zakończone, zostały mi dwa questy zbierackie (3 memberberries i 2 yaoi) i chyba coś sie zacięło, bo nie wyskakują już menele jako przeciwnicy, a brakuje mi 4 i zaliczę wszystkie zadania z karty postaci. Szkoda, ze nie zacząłem jako Murzyn na najwyższym levelu, bo pewnie to będzie jedyny aczik, którego zabraknie mi do platyny.

Odnośnik do komentarza

No ja znowu sie tylko przygladalem ;) Kolejka w chuj. Częśćsc stoi pod drzwiami (w tym ja, bo bylem juz trzeci), a część siedzi i czeka na rozszady ;) Wpadl jakis ziomek i bez pytania wpadl na koniec tych co stali. Kiedy przyszla następna osoba powiedzial jej, ze on jest ostatni no i awantura gotowa :D.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...