Skocz do zawartości

Piłkarski livescore jesienny


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Bramka dla Panamy na 1:1 to jeszcze większy wałek niż bramka Henry'ego z Irlandią lata temu. Okradziono USA z awansu na mundial.

Gacek, bramki oczywiście nie było, ale bez VARu sędzia tego nie był w stanie dojrzeć (patrz np nieuznany gol Lewego z Kazachstanem).

 

Ale "okradzenie USA" to przesada. Przyjrzyj się dokładnie tej akcji.

Jeśli nie gol, to ewidentny karny (tak wiem, karny to jeszcze nie gol).
Odnośnik do komentarza

 

 

Gacek, bramki oczywiście nie było, ale bez VARu sędzia tego nie był w stanie dojrzeć (patrz np nieuznany gol Lewego z Kazachstanem).

Kurczę, szkoda więc, że mamy 1965 rok i taka technologia jeszcze nie jest możliwa do wykorzystania :_confused:

 

 

Jeśli nie gol, to ewidentny karny (tak wiem, karny to jeszcze nie gol).

Polemizowałbym, ale to nie o to tu chodzi, tylko o to, że Panama awansowała w sposób niesportowy.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gacek, nie troluj. Jakby VAR byl na stadionie to pewnie by go uzyli. W zadnym meczu eliminacji go nie było.

 

A jezeli polemizujesz, czy tu bylby karny, to ja nie wiem co dla Ciebie jest karnym. Obronca nie trafia w pilka tylko w noge napastnika.


btw - chłopiec do podawania pilek

https://www.youtube.com/watch?v=UQJGpcCwu3M

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza

Gacek, nie troluj. Jakby VAR byl na stadionie to pewnie by go uzyli. W zadnym meczu eliminacji go nie było.

 

A jezeli polemizujesz, czy tu bylby karny, to ja nie wiem co dla Ciebie jest karnym. Obronca nie trafia w pilka tylko w noge napastnika.

btw - chłopiec do podawania pilek

https://www.youtube.com/watch?v=UQJGpcCwu3M

 

:rotfl:

 

To rezerwowy zawodnik Panamy :D

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...