Skocz do zawartości

Marynia jako wzorowy korpoludek przepracowuje 529 darmowych nadgodzin w czasie swojego urlopu


krzysfiol

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

I dla jasności - osobiście też wielkim fanem IPB 4 nie jestem, ale siła wyższa. Mamy licencję, płacimy za nią, więc korzystajmy z najnowszych wersji. Na jednym z innych forów przez takie olewanie mieliśmy problem, bo była dziura w nieaktualizowanym skrypcie i wpadły jakieś śmieci, które spowodowały, że przy wchodzeniu na forum przeglądarki krzyczały o stronie wyłudzającej dane (forum poleciało w Google'u, spadła liczba odwiedzin).

Warto na pewno poklikać i sprawdzić nowe opcje. Np. mnie teraz jakieś powiadomienia dźwiękowe straszą :). 

 

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Lucas07 said:

Teraz zwykła wersja ok działa na telefonie

Btw daloby sie zrobić aktywna zakladke z powiadomieniami? E-nba jest robione chyba tym samym skryptem i w powiadomieniach masz info, gdy ktos zacytuje ci posta/polubi

Nie do końca wiem, czy my o tym samym... https://www.ipsbeyond.pl/blogs/entry/71-ipboard-4-system-śledzenia/

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...