Skocz do zawartości

Marynia siada głęboko w fotelu, zapina pasy i startuje 527 sezon Premier League


Hawkeye

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ten czas w podróży się strasznie dłuży :/

 

Umowa na czas nieokreślony podpisana, podwyżka przyjęta, graj muzyko :)

Zostałeś koordynatorem ofensywy Amatorów?

 

Jestem Tomem Coughlinem dla Billa "Kamtka" Beliczka naszej ligi :) dwa razy już go w finale ograłem :)

Odnośnik do komentarza

21078306_1498538880211852_50542476059468

I tym pięknym ruchem LIDL kontruje niewytłumaczalne dla nauki zjawisko szaleństwa na punkcie pluszaków wartych maksymalnie kilkadziesiąt złotych, a na które ludzie potrafili wydać kilkukrotnie większe kwoty na niepotrzebne zakupy, aby uzyskać punkty, które można było na nie wymienić :D

 

A że nadchodzi kolejna fala świeżaków w Biedronce, to ruch LIDLa niezły.

Odnośnik do komentarza

Z tymi Lidlakami/świeżakami ja widzę dwojako:

1. Jak ktoś robi zakupy normalnie, dostaje te punkty, naklejki czy co tam, może se zebrać dla dzieciaka czy znajomego i mieć- w sumie i tak chyba wychodzi za jedną maskotkę 2000 zł, czy jakoś tak.

2. Jak ktoś specjalnie kupuje tu i tu, żeby zebrać na taką jedną maskotkę za 2 koła!!!, no to - :rotfl:

Szczególnie, że całą kolekcja taka na Ali kosztuje 130 lub 230 zł.

Odnośnik do komentarza

Ja bym rozdawał cebulę za darmo zamiast świeżaków. Załóż kartę, oddaj nam swoje dane osobowe, a jak zrobisz zakupy na 100 złotych, dostaniesz worek cebuli. Przy zakupach na 200 - skarpety gratis. Przy zakupach na 300 - klapki Kubota.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...