Skocz do zawartości

Marynia siada głęboko w fotelu, zapina pasy i startuje 527 sezon Premier League


Hawkeye

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy (albo raczej jutro nad ranem) największy cyrk w historii sportów walki :) Conor robi szczęśliwego strzała i zostaje mistrzem. W PL może komuś uda się namierzyć rosyjski kanał - 1TV Rus - i będzie mógł oglądać bez dodatkowych opłat.

1 TV Russia? Mam takie gówno :-k O której jest ta walka? Bo mi wyskoczył Iron Man w TV o 21, a nie widziałem, więc będziem oglądać z rodziną :)

Odnośnik do komentarza

a to jebać, nawet nie wiem co to za sport jest


Raczej 5 a 6 :D

o to już bardziej, ok 6 jest szansa że wstanę ;)


Wkurwia mnie to fantasy, bo z jednej strony gra mój napastnik więc chcę żeby strzelał, a z drugiej moi obrońcy i bramkarz i chcę żeby mieli czyste konto... jak tu kibicować :|

Odnośnik do komentarza

Przecież ja to też będę oglądał tylko ze względu na show :P Samą walkę traktuję podobnie jak starcie Pudzianowskiego i Najmana, pomimo że zawodnicy z trochę innej półki.

 

Tylko wiecie Panowie, to pewnie będzie temat nr 1 w pracy w poniedziałek. Także trzeba się pochwalić, że się oglądało na żywo, a nie przy niedzielnym obiadku na YT.

Odnośnik do komentarza

Żona poszła do sklepu i się spóźniła na początek filmu, więc sprawdziłem na www.upflix.pl i okazuje się, że jest ten film na HBO GO, więc problem rozwiązany i odpalimy sobie elegancko, w oryginale, z angielskimi napisami zamiast lektorem, tak jak lubię ;)

Odnośnik do komentarza

McGregor ma trafic Mayweathera? :D Prosze cie, Ardian.

 

Mysle, ze z McGregorem spokojnie wygralby np. Szpilka. To nie KSW. Boks i MMA to zupelnie inne systemy walutowe.

 

Zakład, że jak wygra Mayweather to ja wpłacam 10 zł na foruma, a jak wygra McGregor to Ty 50? :D

Odnośnik do komentarza

 

McGregor ma trafic Mayweathera? :D Prosze cie, Ardian.

 

Mysle, ze z McGregorem spokojnie wygralby np. Szpilka. To nie KSW. Boks i MMA to zupelnie inne systemy walutowe.

Zakład, że jak wygra Mayweather to ja wpłacam 10 zł na foruma, a jak wygra McGregor to Ty 50? :D

Ok
Odnośnik do komentarza

Chyba najlepsza strategia na marudzących piłkarzy w FMie to taka, jaką teraz przyjąłem i widzę że nawet działa. Przychodzi pierdolić że chce grać, albo odchodzi to mówię "ok, to odchodzisz". "Trenerze, pomyłka, pojebało mi się, już nie przeszkadzam" xD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...