Skocz do zawartości

Marynia siada głęboko w fotelu, zapina pasy i startuje 527 sezon Premier League


Hawkeye

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A rzeczywiście, dzięki :).

 

To jak juz narzekam muszę jeszcze wspomnieć o rzutach wolnych. Wiem, że w Reus nie mam żadnych Juninho itp, ale mam wrazenie, że zupełnie nie mam kontroli nad strzałami. Oglądałem i czytałem poradniki, a przechodzę do treningu, chce podkręcić piłkę w lewą stronę to mój kopacz podkręca ja w drugą stronę :roll:. Pierwsza i jedyna bramkę z wolnego udało mi się strzelić dopiero w 41 kolejce. :)

 

Ciekawe jak to będzie wyglądać w Primera Division. W poprzednim sezonie grałem puchar z Atletico Madryt, to u siebie zremisowalem 1:1, aby na wyjeździe dostać becki 1:6.

Odnośnik do komentarza

Współczuje Kaczy, przynajmniej całkiem niezły wiek dziadka

pożyłby dużo więcej, bo dobrze się trzymał mimo wieku i pochp, spadł z krzesła i złamał podudzie ( a lubil siedziec na jednej nodze i mając drugie kolano pod brodą), przysnął , spadł, jeszcze sam do łazienki poszedł, wrócił, rozebrał się do spania i już nie zasnął z bólu. A w szpitalu gadali, że endoproteza tylko daje szanse, że będzie mógł jeszcze chodzić ( nie wspominając, że w tym wieku nie wszyscy wychodzą z tego żywi). Po narkozie/ znieczuleniu już nie odzyskał pełnej świadomości, a potem stan się pogarszał i odezwały się wszystkie głęboko ukrywające się choroby, na koniec jeszcze operacja, która miała uratować życie, ale nie udało się.

Odnośnik do komentarza

Przez te pedalskie kraftowe browary nie można kupić sobie teraz normalnego pszenicznego. Ja jebie. Bojany, Lwówki, Wroclovy, Widawy, Czarnkowy, Witnice, Jablonowo, Artezany a jebanego Paulanera w sklepie kurwa nie ma, bo to sie tera panie nie sprzedaje, bo to takie pase, teraz to musi morde wykrzywić...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...