Skocz do zawartości

525 lat życia jmk spędza kontemplując długowieczność Maryni


Hawkeye

  

72 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Karaoke i kombosy ;)

 

Po prostu wszystko jest dla mnie nowe, ale na razie biegam tylko z punkty a do punktu b, bo ledwo skończyłem 1 rozdział. Ale ledwo, bo kupiłem za mało tych rzeczy, które dodają zdrowia. Dodatkowo wszedłem do jakiegoś sklepu, a tam wszystko od żarcia przez szampana za kupę hajsu do kół samochodowych O_o System wbijania expa wygląda dość ciekawie i już się zastanawiam jak zgromadzić miliard yenów ;)

Odnośnik do komentarza

Karaoke i kombosy ;)

 

Po prostu wszystko jest dla mnie nowe, ale na razie biegam tylko z punkty a do punktu b, bo ledwo skończyłem 1 rozdział. Ale ledwo, bo kupiłem za mało tych rzeczy, które dodają zdrowia. Dodatkowo wszedłem do jakiegoś sklepu, a tam wszystko od żarcia przez szampana za kupę hajsu do kół samochodowych O_o System wbijania expa wygląda dość ciekawie i już się zastanawiam jak zgromadzić miliard yenów ;)

Karaoke jest trudne, ale da się ogarnąć. Powodzenia w ogarnianiu disco, to jest hardkor.

A jak się wkręcisz w wyścigi autek na torze, to będziesz kupował te części do nich jak zwariowany :]

Co do miliarda jenów, to gdzieś na konsoli mam skrina, jak w którymś rozdziale zarobiłem ponad 30 miliaradów ;) Ale to był kosmiczny grind z mojej strony. No ale byłem chory, miałem masę czasu.

 

Btw - jak chcesz się podleczyć, to zjedz jakiś posiłek w restauracji. Za zaliczenie wszystkich dań z listy są Skill Pointy.

Odnośnik do komentarza

Czytam o tych zamieszkach w Niemczech i sobie pomyślałem, że ta policja coś u nich słabo wyszkolona i chyba zbyt delikatna. 111 rannych i wszyscy po stronie policji. Powinni ich przysłać na przeszkolenie do polskich kiboli to by się nauczyli walki z tłumem :D

Odnośnik do komentarza

Może dlatego, że policjant jak oberwie, to idzie do lekarza i jest opatrywany, a tym samym zalicza się do statystyk. A demonstrujący jak oberwie, to idzie do domu i sam się leczy, bo jak pójdzie do szpitala, to mogą go aresztować za udział w zamieszkach :-k

Odnośnik do komentarza

Btw - jak chcesz się podleczyć, to zjedz jakiś posiłek w restauracji. Za zaliczenie wszystkich dań z listy są Skill Pointy.

 

Dobrze wiedzieć. Na razie byłem dwa razy, ale albo coś przegapiłem, albo można za jednym zamachem zamówić tylko jedną rzecz :-k Bo wszedłem faktycznie na szybko przed wycieczką do HQ Rodziny Dojima.

 

Na pewno gra ma w sobie potencjał na sporo ładunku emocjonalnego. Już ta scena

 

 

przed sierocińcem w deszczu była osom

 

 

Inna sprawa, że ten dziadek od treningu jest trochę jak wyrwany z innej bajki :-k

Odnośnik do komentarza
Dobrze wiedzieć. Na razie byłem dwa razy, ale albo coś przegapiłem, albo można za jednym zamachem zamówić tylko jedną rzecz :-k

 

Możesz jeść dopóki napełnisz pasek zdrowia. Pić możesz - nie pamiętam, 3 lub 4 lufy - aż barman odmówi obsługi ;) Na bańce włączają się trochę inne kombosy i ciosy :]

 

Inna sprawa, że ten dziadek od treningu jest trochę jak wyrwany z innej bajki :-k

 

No musisz być przygotowany na to, że niektóre osoby będą "trochę" zwariowane.

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=N2qJcJ7beqso kurwa co ja właśnie zobaczyłem :|

 

Mogę to akurat przebić. W popularnych na YT wyskoczyło mi coś takiego i zacząłem się zastanawiać ile ktoś taki może wyciągnąć od gimnazjalistów, że zachowuje się w ten sposób. Byłem trochę zaskoczony, ale przy 20 transmisjach w miesiącu jest to suma nawet pięciocyfrowa (ok. 15k).

 

Ajer, teraz już wiesz co robiliście źle.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...