Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To ja jestem w opozycji do nich, bo mój ośmiolatek nie dość, że czyta płynnie od jakichś 4 lat, obecnie nawet filmy z podpisami, do tego zaczyna rozumieć pełne frazy po angielsku, to wolałbym, żeby zwolnił i znalazł więcej czasu na ganianie za piłką i jazdę na rowerze :-k

 

Na szczęście synek ma więcej oleju w głowie ;) Niech się uczy programowania, a nie biega za piłką. Raczej kasy z tego nie będzie.

Ja tam się nie wstydzę bycia tatuśkiem

Myślę, że nie chodziło o bycie ojcem, a o bycie męskim odpowiednikiem madki.

Odnośnik do komentarza

 

To ja jestem w opozycji do nich, bo mój ośmiolatek nie dość, że czyta płynnie od jakichś 4 lat, obecnie nawet filmy z podpisami, do tego zaczyna rozumieć pełne frazy po angielsku, to wolałbym, żeby zwolnił i znalazł więcej czasu na ganianie za piłką i jazdę na rowerze :-k

Na szczęście synek ma więcej oleju w głowie ;) Niech się uczy programowania, a nie biega za piłką. Raczej kasy z tego nie będzie.

 

Ja myślę, że pieniądze nie są w życiu najważniejsze i staram się mu to przekazywać, pomimo tego, że brak mi oleju w głowie ;)

 

A dzieciństwo jest od tego, żeby być dzieckiem, żeby prowadzić życie pełne zmartwień będzie miał całą dorosłość ;)

Odnośnik do komentarza

A ojciec, że no przecież nie mogłem, nie dało się, państwo mi nie dało wincyj... ;)

 

Chciałem szybko postawić kasę na Floyda z McGregorem, ale kurs zabójczy - 1.08.

 

Kurde, mogę pić kawę, więc jak głupi wydałem już 12 zł na 3 kawy w 3 dni... sztuka po 4 zł w automacie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...