Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Imo za drogo. Jesli chcesz kupić Vitę, to szukaj ofert z możliwie największą kartą pamięci. Sony wymyśliło, że tylko ich karty pasują, a one same są niesamowicie drogie. 4 GB to jest podpucha, absolutne minimum. Nie da się z tego komfortowo korzystać. Będziesz musiał grać w gry tylko na kartridżu (mały wybór, nowości żadnych) albo co chwila kasować gry z karty.

Ja swoją kupiłem dwa lata temu, zanim Sony oficjalnie "uśmierciło" Vitę. Dałem 400, dostałem chyba z 4 gry na kartridżach, 8 GB kartę i nowy futerał.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ale fajna jest ta chryja z Opolem. Ja wciąż jestem w szoku, jak ktokolwiek może opowiadać się za takim rządem, który potrafi skłócić wszystkich, przeciwko któremu opowiadają się osoby inteligentne, osiągające sukcesy, medialne. Szczerze wierzę, że nie ma aż tak wielu wyznawców 500+ i Smoleńska, żeby dalej głosować na tę opcję - choć oczywiście widzę też, że z drugiej strony nie ma jakiegoś wybitnego wyboru.

 

"Osoby z mediów" są przez wyborców PiSu traktowane jako wyznawcy poprzedniego systemu, to żadne autorytety dla nich. Ot kółeczko wzajemnej adoracji. Więc ich reakcja będzie wprost przeciwna, dobrze że w końcu ktoś się odważył ich odciąć od koryta.

 

Zresztą, bycie w mediach, czy bycie znanym muzykiem/aktorem/biznesmenem nie gwarantuje ani inteligencji, ani mądrości. Chyba że np imponuje ci Hołdys :kekeke:

 

W tym przypadku to raczej ewidentnie pokazuje, gdzie ludzie zaczęli mieć władze i co o niej myślą. Bunt na pokładzie któryś już tam. I pewnie nie ostatni.

 

Dobry.

Najlepszego urodzinowcom.

 

Moim zdaniem wręcz odwrotnie. Wcześniej mieli gdzieś. Teraz przestali mieć gdzieś, a zaczęli dostrzegać faktyczne zagrożenie.

 

Zasadniczo tak, to samo miałem na myśli, odwrotnie napisane ;)

Odnośnik do komentarza

Ale fajna jest ta chryja z Opolem. Ja wciąż jestem w szoku, jak ktokolwiek może opowiadać się za takim rządem, który potrafi skłócić wszystkich, przeciwko któremu opowiadają się osoby inteligentne, osiągające sukcesy, medialne. Szczerze wierzę, że nie ma aż tak wielu wyznawców 500+ i Smoleńska, żeby dalej głosować na tę opcję - choć oczywiście widzę też, że z drugiej strony nie ma jakiegoś wybitnego wyboru.

.Nie poodpisuję sie pod wieloma rzeczami Pisu jak Smolensk czy np minister Antek, Waszczykowski itd. Ale oprócz takich minusów widzę zmiany ktore mi sie podobają , podwyżka stawki minimalnej, obniżenie wieku emerytalnego czy skasowanie gimnazjum.Napisz jak możesz co ci jako obywatelowi zmieniło na plus PO, jedyne co odczułem to byl przedłużon macierzyński i nic wiwcej nie kojarzę,a moze ty mi podpowiesz?
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Ale fajna jest ta chryja z Opolem. Ja wciąż jestem w szoku, jak ktokolwiek może opowiadać się za takim rządem, który potrafi skłócić wszystkich, przeciwko któremu opowiadają się osoby inteligentne, osiągające sukcesy, medialne. Szczerze wierzę, że nie ma aż tak wielu wyznawców 500+ i Smoleńska, żeby dalej głosować na tę opcję - choć oczywiście widzę też, że z drugiej strony nie ma jakiegoś wybitnego wyboru.

"Osoby z mediów" są przez wyborców PiSu traktowane jako wyznawcy poprzedniego systemu, to żadne autorytety dla nich. Ot kółeczko wzajemnej adoracji. Więc ich reakcja będzie wprost przeciwna, dobrze że w końcu ktoś się odważył ich odciąć od koryta.

 

Zresztą, bycie w mediach, czy bycie znanym muzykiem/aktorem/biznesmenem nie gwarantuje ani inteligencji, ani mądrości. Chyba że np imponuje ci Hołdys :kekeke:

W tym przypadku to raczej ewidentnie pokazuje, gdzie ludzie zaczęli mieć władze i co o niej myślą. Bunt na pokładzie któryś już tam. I pewnie nie ostatni.

 

Dobry.

Najlepszego urodzinowcom.

Moim zdaniem wręcz odwrotnie. Wcześniej mieli gdzieś. Teraz przestali mieć gdzieś, a zaczęli dostrzegać faktyczne zagrożenie.

Zasadniczo tak, to samo miałem na myśli, odwrotnie napisane ;)
a jakoś dziwnie przed 1989 r występowali w czasach cenzury i jakoś brak wolności większości"gwiazd" nie przeszkadzał, część z nich była ich pupilkami jak Maryla.
Odnośnik do komentarza

dziki_ryj, jak jesteś fanem podwyższaniem minimalnego wynagrodzenia, to chyba powinieneś być największym fanem PO :-k

 

Od 1 stycznia 2007 r. wynosić ono będzie 936 zł

 

od 1 stycznia 2015 r. minimalne wynagrodzenie za pracę wynosi 1750 zł

 

Podwyżka o 814 w ciągu 8 lat :-k

Odnośnik do komentarza
a jakoś dziwnie przed 1989 r występowali w czasach cenzury i jakoś brak wolności większości"gwiazd" nie przeszkadzał, część z nich była ich pupilkami jak Maryla.

 

 

Część była, a część nie. Teraz też mimo wszystko ktoś wystąpi w reżimowym festiwalu, ktoś chodzi do programów w reżimowej TV. Natomiast było wielu muzyków, którzy albo kreatywnie omijali cenzurę, albo po prostu w takich miejscach nie byli mile widziani. Myślę, że sytuacja wcale nie jest jakaś skrajnie różna, tylko po prostu na innym etapie rozwoju.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Ale fajna jest ta chryja z Opolem. Ja wciąż jestem w szoku, jak ktokolwiek może opowiadać się za takim rządem, który potrafi skłócić wszystkich, przeciwko któremu opowiadają się osoby inteligentne, osiągające sukcesy, medialne. Szczerze wierzę, że nie ma aż tak wielu wyznawców 500+ i Smoleńska, żeby dalej głosować na tę opcję - choć oczywiście widzę też, że z drugiej strony nie ma jakiegoś wybitnego wyboru.

"Osoby z mediów" są przez wyborców PiSu traktowane jako wyznawcy poprzedniego systemu, to żadne autorytety dla nich. Ot kółeczko wzajemnej adoracji. Więc ich reakcja będzie wprost przeciwna, dobrze że w końcu ktoś się odważył ich odciąć od koryta.

 

Zresztą, bycie w mediach, czy bycie znanym muzykiem/aktorem/biznesmenem nie gwarantuje ani inteligencji, ani mądrości. Chyba że np imponuje ci Hołdys :kekeke:

W tym przypadku to raczej ewidentnie pokazuje, gdzie ludzie zaczęli mieć władze i co o niej myślą. Bunt na pokładzie któryś już tam. I pewnie nie ostatni.

 

Dobry.

Najlepszego urodzinowcom.

Moim zdaniem wręcz odwrotnie. Wcześniej mieli gdzieś. Teraz przestali mieć gdzieś, a zaczęli dostrzegać faktyczne zagrożenie.

Zasadniczo tak, to samo miałem na myśli, odwrotnie napisane ;)
a jakoś dziwnie przed 1989 r występowali w czasach cenzury i jakoś brak wolności większości"gwiazd" nie przeszkadzał, część z nich była ich pupilkami jak Maryla.

 

Nie mówię, że nie było tak.

Tylko z jakiegoś powodu teraz się tak dzieje. Moda? Raczej nie.

Odnośnik do komentarza
a jakoś dziwnie przed 1989 r występowali w czasach cenzury i jakoś brak wolności większości"gwiazd" nie przeszkadzał, część z nich była ich pupilkami jak Maryla.

 

Tak samo jak Zelnik, Rewiński czy Pietrzak, teraz wojownicy z ubecją, nie wstydzili się występować w "komunistycznych" filmach czy na scenie. Ten pierwszy nawet współpracował z SB, a teraz świętszy od papieża :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

a jakoś dziwnie przed 1989 r występowali w czasach cenzury i jakoś brak wolności większości"gwiazd" nie przeszkadzał, część z nich była ich pupilkami jak Maryla.

ale moze jakieś konkrety czy argument jak telefonem komórkowym w latach 90

 

 

Część była, a część nie. Teraz też mimo wszystko ktoś wystąpi w reżimowym festiwalu, ktoś chodzi do programów w reżimowej TV. Natomiast było wielu muzyków, którzy albo kreatywnie omijali cenzurę, albo po prostu w takich miejscach nie byli mile widziani. Myślę, że sytuacja wcale nie jest jakaś skrajnie różna, tylko po prostu na innym etapie rozwoju.

Odnośnik do komentarza

Dobra, już zauważyłem. Myślałem, że współcześnie już nikomu nie trzeba mówić, co znaczyły np. teksty Lady Pank "zamki na piasku", albo "mniej niż zero". Również Lombard np. "szklana pogoda", "taniec pingwina na szkle", albo "przeżyj to sam". Takie odniesienia znajdziesz w naprawdę wielu utworach z tamtych czasów. Nie wiem, czy głównie w muzyce rockowej, czy po prostu takiej najczęściej słucham, więc i więcej znam takich przykładów, ale jak poszukasz to znajdziesz.

Odnośnik do komentarza

 

Ale fajna jest ta chryja z Opolem. Ja wciąż jestem w szoku, jak ktokolwiek może opowiadać się za takim rządem, który potrafi skłócić wszystkich, przeciwko któremu opowiadają się osoby inteligentne, osiągające sukcesy, medialne. Szczerze wierzę, że nie ma aż tak wielu wyznawców 500+ i Smoleńska, żeby dalej głosować na tę opcję - choć oczywiście widzę też, że z drugiej strony nie ma jakiegoś wybitnego wyboru.

.Nie poodpisuję sie pod wieloma rzeczami Pisu jak Smolensk czy np minister Antek, Waszczykowski itd. Ale oprócz takich minusów widzę zmiany ktore mi sie podobają , podwyżka stawki minimalnej, obniżenie wieku emerytalnego czy skasowanie gimnazjum.Napisz jak możesz co ci jako obywatelowi zmieniło na plus PO, jedyne co odczułem to byl przedłużon macierzyński i nic wiwcej nie kojarzę,a moze ty mi podpowiesz?

 

Podwyżka stawki minimalnej została wyjaśniona, obniżenie wieku emerytalnego to zabójstwo gospodarcze i mega populizm, skasowanie gimnazjum kwestia krytykowana przez wszystkich związanych jakkolwiek ze szkolnictwem, choćby dobry przykład masz na naszym forum.

 

Mi rząd PO w niczym nie przeszkadzał, nie odczuwałem jego decyzji negatywnie wpływających na moje życie, na wizerunek Polski w świecie. Ten rząd obecnie to wszystko robi, choćby to, że mój ojciec w wieku 54 lat przypuszczalnie straci pracę bez większych perspektyw na znalezienie czegoś po całym życiu pracy w państwówce, a wszystko dzięki zatrudnieniu oszołoma Antka, z którym nawet Ty się nie zgadzasz. To jestem w stanie odnieść personalnie. Za PO dodałbym jeszcze mega poprawę choćby w kontekście rozbudowy dróg, widzę ogromną różnicę w komforcie przemieszczania się po Polsce.

 

Oczywiście, zaraz możemy się zacząć przebijać argumentami, ale przypomnij sobie wszystkie razy jak wypominałeś jakieś ogromne afery PO, a gdy Gacek zbijał Ci je rzeczowo po kolei, to nagle dyskusja z Twojej strony umierała.

Odnośnik do komentarza

PiS niestety stracił szansę na racjonalne rządy przez swoje rewanżystowskie podejście i wieczne poczucie krzywdy, hasła o "odzyskiwaniu państwa", przez wybiórczość w swoim antykomunizmie (nasz "komuch" to dobry "komuch"), odmawianie rywalom politycznym patriotyzmu, zupełnie głupią politykę zagraniczną (stawianie na Wielką Brytanię, która opuszcza Unię).

Przez to nawet jak stawiają celne diagnozy odnośnie biedy czy degeneracji niektórych środowisk zawodowych, to rozwiązania nie są prawdziwą naprawą, a jedynie zastąpieniem patologii własną patologią.

Odnośnik do komentarza

Obniżenie wieku emerytalnego to głupota straszna. Reforma choć bardzo niepopularna, to była imo potrzebna. I zamiast się cieszyć, że nie musi tego robić mój rząd, tylko zrobiła to opozycja, to te głupole to odkręciły i jeszcze się tym chwalą. To pokazuje, że oni nie myślą w dłuższej perspektywie. Liczy się tu i teraz. Tak jakby wszystko było skalkulowane na 15-20 lat max, bo pewnie tyle pożyje Kaczyński.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...