Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mój kolega był w Warszawie na finale Pucharu Polski. Jechał metrem i bramki były pootwierane, więc cebula motzno i nie skasował biletu. Niestety, miał pecha, trafił na kanara i 300 złotych w plecy. Nie pomogły tłumaczenia, że jest z prowincji i miał kupiony bilet, a nie wiedział, że trzeba skasować mimo wszystko :P

Odnośnik do komentarza

Ostatnio mój kolega był w Warszawie na finale Pucharu Polski. Jechał metrem i bramki były pootwierane, więc cebula motzno i nie skasował biletu. Niestety, miał pecha, trafił na kanara i 300 złotych w plecy. Nie pomogły tłumaczenia, że jest z prowincji i miał kupiony bilet, a nie wiedział, że trzeba skasować mimo wszystko :P

Afaik na prowizjach jadą, więc nie ma skutecznego tłumaczenia. Musiałbyś im wytłumaczyć dlaczego chcą zarobić mniej :)
Odnośnik do komentarza

 

Ostatnio mój kolega był w Warszawie na finale Pucharu Polski. Jechał metrem i bramki były pootwierane, więc cebula motzno i nie skasował biletu. Niestety, miał pecha, trafił na kanara i 300 złotych w plecy. Nie pomogły tłumaczenia, że jest z prowincji i miał kupiony bilet, a nie wiedział, że trzeba skasować mimo wszystko :P

Afaik na prowizjach jadą, więc nie ma skutecznego tłumaczenia. Musiałbyś im wytłumaczyć dlaczego chcą zarobić mniej :)

 

 

Akurat ta historia nie jest z cyklu, że "mój kolega" to ja (jak Hawka kiedyś :keke:) :D Ja wiedziałbym, że trzeba skasować, w końcu mieszkałem rok w Warszawie :D

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie mialem podobny przypadek w Londynie. Tzn. Nie kupiłem biletu, bramki otwarte a nie wiedziałem jeszcze ze tam są też przy wyjściu. Zastosowałem metodę "me understand no", kilka razy próbowali mi wytłumaczyć co to bilet aż dali za wygraną :D

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak kiedyś w Szwecji chcieli dać mi mandat za przejście przez jezdnię w niedozwolonym miejscu (była 2-3 w nocy :P). Finał był taki, że obyło się bez mandatu, za to z uściśnięciem dłoni i nawet mapkę mi wydrukowali jak mam dojść do domu :)

Odnośnik do komentarza

 

Widzialem wczoraj chlopaczka na tym rowerku. Daje rade.

 

 

Ja mam za to problem ze swoim rowerem (a wlasciwie zony). Ledwo go kupilismy, zlozylismy, a tu juz w czasie pierwszej jazdy zaczelo cos miarowo "chrupac" w lewym pedale :/

Ykhm...miałem ten sam problem w tym rowerze, a sprawdź przypadkiem czy nie trze Ci delikatnie za długa linka od przedniej przerzutki :D

 

Widzialem ze jest bardzo dluga, ale to chyba nie to :D

 

 

Jak ledwo kupiłeś, to pewnie oddać do sklepu na naprawę gwarancyjną wystarczy i nie trzeba samemu kombinować.

Musialbym spakowac i wyslac do Mielca (czy gdzies w te rejony).

 

 

Podjedź dzisiaj do mnie z tym rowerem tak koło 19, będzie u mnie ziom od tematu ;)

 

Chetnie bym podjechal, ale mam gosci wieczorem :/

Tak w ogóle, to nie wiem u kogo kupowałeś te rowery Scorpio, bo jeśli od bf_bike to masz w książce gwarancyjnej adresy serwisowe, we Wrocu bankowo jest. Ja serwisowałem raz w Częstochowie to mi facet od ręki zrobił co trzeba. :)

Wlasnie sprawdzilem i masz racje. Jak nic nie pomoze, to tam podjade.

Odnośnik do komentarza

U nas w Szczecinie mieszkal ziomek z Ujpestu, na poczatku ani slowa po PL, a teraz juz luzik. No, ale nie o tym, z wygladu jest troche podobny do Gyrcso z Pogoni, ale postura inna, podobnie brzmia tez ich nazwiska. I mial przygode z kanarami, ale nie ogarniali jak wypisac mandat na wegierski dowod i kazali mu isc po hajs do bankomatu, on ze nie i nie rozumie, a babka kanarzyca jak do nich doszla to od razu czy on nie gra w Pogoni. Nie zaprzeczyl i go puscili bez niczego;)

Odnośnik do komentarza

ale Plusliga się osłabiła na nowy sezon :( jak Gardini tego nie spierdoli, to Zaksa znowu będzie miała mistrzostwo. patrząc na składy, to na ten moment chyba JW wyrasta na ich największego rywala.

Oslabila sie, fakt, ale bez przesady z tym JW. Resovia z nowym trenerem wyraznie mocniejsza od JW IMO, Skra kto by nie przyszedl na trenera tez. Fajny sklad w Warszawie, ciekawe co Antiga z nimi zrobi. No i do Gardiniego nie jestem przekonany, szkoda ze nie starczylo kasy na jakies lepsze nazwisko.

 

Najbardziej zaluje, ze Uriarte odchodzi, to byla jednak inna jakosc, nikt nie gral tak szybko w PL

Odnośnik do komentarza

Ma stary klimat. Jest trochę przesadzonych odcinków, niepotrzebnych wstawek, ale chyba takie pamiętam Z ;) Mecz bejzbola rozjebał :D

 

 

Budzę się z bólem głowy, muszę wziąć tabsa, iść spać na 30 minut i potem wstać do roboty, w robocie od 14 mnie znowu napierdala, wracam na chatę i dylemat co gorsze - kolejna tabletka czy kawa (nie mogę na diecie), bo po niej też ulga...Oby neurolog ogarnął co mi jest :/.

Odnośnik do komentarza

 

ale Plusliga się osłabiła na nowy sezon :( jak Gardini tego nie spierdoli, to Zaksa znowu będzie miała mistrzostwo. patrząc na składy, to na ten moment chyba JW wyrasta na ich największego rywala.

Oslabila sie, fakt, ale bez przesady z tym JW. Resovia z nowym trenerem wyraznie mocniejsza od JW IMO, Skra kto by nie przyszedl na trenera tez. Fajny sklad w Warszawie, ciekawe co Antiga z nimi zrobi. No i do Gardiniego nie jestem przekonany, szkoda ze nie starczylo kasy na jakies lepsze nazwisko.

 

Najbardziej zaluje, ze Uriarte odchodzi, to byla jednak inna jakosc, nikt nie gral tak szybko w PL

 

Kozłowski i Jarosz? really?
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...