Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Właśnie umarłem ze śmiechu, prawie

 

Moja narzeczona pracuje w kadrach firmy, która wysyła różnych budowlańców na ulicę i jeden z potencjalnych pracowników postanowił połączyć tradycję z nowoczesnością. Przysłał do firmy list polecony, w którym znajdowała się tylko jedna kartka, a na niej napisany jego adres mailowy. I nic poza tym.

Konkretny człowiek

 

 

gdzie tam, mógł od razu dać tylko numer konta

Odnośnik do komentarza

A dobrze, że wytyka (chociaż nie widziałem, więc nie wiem, czy słusznie), bo jak się takich rzeczy nie wytyka, to potem się ciągnie za Barceloną bzdura, że to im sędziowie pomagają. A dzięki temu wiadomo, że każdemu klubowi się to zdarza i w obie strony ;)

Odnośnik do komentarza

Czas się zacząć pakować. Bagaże, psy, córa i później ruszać na działeczkę. Szkoda pogody na siedzenie w mieście.

Do niedzieli odpoczynek, koszenie trawy, wycinka, przycinka lekka, czytanie na hamaczku. W niedziele powrót, oglądanie przegranej Jagiellonii, mistrzostwo Realu. To będzie dobry weekend :]

Odnośnik do komentarza

Czas się zacząć pakować. Bagaże, psy, córa i później ruszać na działeczkę. Szkoda pogody na siedzenie w mieście.

Do niedzieli odpoczynek, koszenie trawy, wycinka, przycinka lekka, czytanie na hamaczku. W niedziele powrót, oglądanie przegranej Jagiellonii, mistrzostwo Realu. To będzie dobry weekend :]

 

A spanko w namiocie? :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...