Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie brałem urlopu na majówkę. Raz, że we wtorek i tak bym nie mógł, bo ziomek już zaklepał wolne (ja brałem w zeszłym roku) - chociaż i tak będę pracował z domu, a dwa, że taka chujowa pogoda, to bez sensu. Zostawię sobie wolne na cieplejsze czasy ;)

Odnośnik do komentarza

Chimaye kupione, można zacząć weekend :).

 

Jakąś NBA trzeba by dziś ogarnąć. Ze wszystkich serii oprócz Thunder - Rockets (świadome pominięcie), nie oglądałem tylko Clippers - Jazz. I z chęcią bym obejrzał, ale ta godzina :/. Pewnie skończy się tylko na Hawks - Wizards / Bulls - Celtics. Swoją drogą, nie mogli rozłożyć tych spotkań, żeby się nie nakładały na siebie :roll:

Odnośnik do komentarza

Wiem, że to dziwne i nie wynika z badań, ale niedawno w Multimedii zatrudniliśmy 40-letniego chłopa, ktory ostatnio lał benzyne na Orlenie za 1600 na rękę. Pierwszy miesiąc to było przetarcie, ale w tym zarobił niecałe 4 koła. W Szczecinie to niezłe zarobki.

 

No ale przecież system mu nie pozwala na wyjscie z biedy :(

Odnośnik do komentarza

Wiem, co czujesz, w tym roku też się dość wkręciłem w PO i np. ten tydzień minimum jeden mecz na żywo oglądałem. Przez co w tygodniu chodziłem z reguły spać po 3, przesypiając średnio z 4-5 godzin na noc. W robocie całotygodniowy tryb zombie :). Pewnie jak dzisiaj zasnę, to jutro się obudzę po 15 ;)

Odnośnik do komentarza

Oglądał ktoś serial Hell on Wheels? Dobre to? :-k

 

Widzę, że ma dobre oceny, a na dodatek to western. :)

Oglądał wszystkie sezony. I muszę napisać: szkoda, że się skończyło :( mi się bardzo podobał serial. Główny bohater mocny i mi przypadł mocno do gustu i jego działania. Nie ma tam jakichš super heroicznych akcji, nie wszystko się układa. Dobrze pokazany brud, życie na naprawdę dzikim zachodzie. Początki pewnych mafii, układów i działań oraz wydarzeń po wojnie. Polecam.
Odnośnik do komentarza

Tak tylko powiem jedną rzecz, bo już za dużo wody się polało, żebym wracał do dyskusji w polityce wewnętrznej - stawianie jmk jako przykład osoby, która nie może sięgnąć tych mustangów uważam za mega błędne. On idealnie opisuje właśnie sytuację, że nie ma znaczenia jak jest źle, można bardzo dużo osiągnąć. Chłopak z taką sytuacją rodzinną i zdrowotną nie powinien mieć szans na wyjście powyżej tego przysłowiowego 1600 zł, a jmk dzięki dobremu zarządzaniu swoim czasem, wiedzą, zdrowiem itp. dał radę kupić sobie samochód, jeździć na mecze, latać we flyspot i jeszcze szukać optymalnych rozwiązań dietetycznych pod swoje schorzenie. Jak na sytuację z której wychodził kilka lat temu, to ta kijanka jest jak Rolls Royce ;)

 

co nie zmienia faktu, że jest gupim kibolem ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...