Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

m0EB0RB.png

 

Aaaaaaaa, co tu się odwaliło, w jakim stylu, w jakim sezonie :O :wub:

Ligę przegrałem z PSG o jakieś 12 punktów (za dużo remisów), chcieli odejść Bakayoko, Sidibe, Mbappe, Fabinho, ale udało się wszystko ogarnąć. Kontuzję na cały sezon miał Almamy Toure, Silva wypadł na długo, Falcao przed finałem miał długi uraz i startował z beznadziejną formą, Mbappe do bramki chuja grał, Subasic wyciągał takie strzały, że głowa mała (do przerwy Arsenal miał ze 3x więcej okazji), a w 85 Falcao strzelił kosmos bramkę i potem już Arsenal siadł (jak to u Wengera :D), a my szarżowaliśmy jak pojebani :D


W ogóle co za kampania LM! W 1/8 7:3 w dwumeczu z CSKA, w ćwierćfinale najpierw porażka z Atletico 1:3 potem zwycięstwo 2:0 na Stade Louis II i awans bramkami na wyjeździe. Półfinał to wyraźna porażka, choć tylko 1:0 w bramkach, z United gdzie rewanż wygrany 2:0 i finał z Arsenalem :D w międzyczasie wygrany puchar Francji.

 

I pomyśleć, że żeby utrzymać takiego Sidibe rzuciłem, że w dwa lata wygramy LM, a tu proszę :D :D :D

Odnośnik do komentarza

Trochę śniegiem przysypało...

 

A jakkolwiek to zabrzmi, ale na ten moment PO w PLK są lepsze od tych w NBA :)

 

Dzień dobry.

2 runda ssie na razie, ale 1 mi się fajnie oglądało, a w nocy akurat wreszcie było dobre spotkanie, polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...