Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie odczuwam specjalnie różnicy we wstawaniu czy to o 6 czy to o 8, i tak i tak się nie chce zwlec z łóżka, więc jeśli tylko kładę się spać ok. północy, to nastawiam budzik na 6, żeby jak najbliżej 7 już być w robocie. Byle tylko wyrobić te 5-6h snu, więcej nie potrzebuję :)


Kumpel rano napisał, że będzie pracował zdalnie do południa. Teraz pisze do mnie z prośbą, żebym kupił mu jakiś zestaw lunchowy od pana kanapki, bo on w tym momencie wraca z Elbląga :lol: Wczoraj normalnie wyszedł z roboty i chyba jakiś gruby melanż go poniósł w poniedziałkowy wieczór :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Mi właśnie przez długi czas wystarczały 4 godziny snu + 15-30 minut drzemki w ciągu dnia. Niemniej jednak przekroczyłem magiczną barierę 30 lat i onanizm zaczął wyglądać zupełnie inaczej. To znaczy zdarzały mi się dni, w których zasypiam w dowolnym miejscu, w którym usiądę. Stąd postanowienie o wydłużeniu tego czasu do 6 godzin (z wieloma porażkami, bo często wieczorem albo film za późno zacznę oglądać, albo się zaczytam itp.)

Odnośnik do komentarza

Mi właśnie przez długi czas wystarczały 4 godziny snu + 15-30 minut drzemki w ciągu dnia. Niemniej jednak przekroczyłem magiczną barierę 30 lat i onanizm zaczął wyglądać zupełnie inaczej. To znaczy zdarzały mi się dni, w których zasypiam w dowolnym miejscu, w którym usiądę. Stąd postanowienie o wydłużeniu tego czasu do 6 godzin (z wieloma porażkami, bo często wieczorem albo film za późno zacznę oglądać, albo się zaczytam itp.)

Co za freudowska pomyłka :kekeke:

Odnośnik do komentarza

[...] Niemniej jednak przekroczyłem magiczną barierę 30 lat i onanizm zaczął wyglądać zupełnie inaczej. To znaczy zdarzały mi się dni, w których [...] w dowolnym miejscu, w którym usiądę. Stąd postanowienie o wydłużeniu tego czasu do 6 godzin (z wieloma porażkami) [...]

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...