Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gdańsk jest przepiękny, ale latem bym musiał wyjeżdżać bo wkurwia mnie taka ilość turystów ;)

Ale Gdańsk to nie tylko starówka ;)

 

 

Oczywiście, że nie. Ale będąc rok temu miałem wrażenie, że latem jest znacznie więcej niż w innych miastach Polski. Wiadomo - morze, ale i tak by mnie to pewnie irytowało ;)

Odnośnik do komentarza

@ajerkoniak

 

Przez lata życia w Gdańsku i Sopocie, poza Starówką i monciakiem (ok, i plażami, ale z miejskich nigdy nie korzystałem) nigdy nie odniosłem wrażenia, że jest za dużo turystów. To są rozległe miasta, a miejsca, w których skupiają się turyści, są nieliczne. :)

 

Generalnie wiem, o co Ci chodzi, bo mam taki sam problem z Barceloną, a tutaj to jest PROBLEM. Kończy się tym, że od kwietnia do pazdzienrika/listopada nie odwiedzam "centrum" (czyli polowy miasta :kekeke:) bo tłok jest nieznośny.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Londyn nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia :/

 

W Rzymie z kolei jest okropnie ciasno jeśli chodzi o turystów, ale uwielbiam tam jeździć :)

Za mszowe czy za swoje te wycieczki?

Odnośnik do komentarza

ej, nawet nie miałem pojęcia, że takie skiny są do FM :o (zajumałem z opka jmk)

 

http://i.imgur.com/OYsloar.jpg

 

kurde, że też tyle informacji się zmieściło na jednym ekranie :-k

Ja gram na lapku, w dodatku nie na pełnym ekranie, bo lubię mieć łatwy dostęp do przeglądarki. Pewnie jakbym odpalił takiego skina to musiałbym siedzieć z lunetą. Ale przyznaję, że wygląda fajnie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...