Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry weekend się zapowiada :) Dzisiaj wieczorem żarcie w PRZEPYSZNEJ knajpie w Pruszkowie, później jakaś wódeczka pewnie. Jutro food trucki, a później grill, mecz i wódeczka :) Niedziela pewnie kac-obiadek u babci i wieczorem chill out w domu + mecz Realu. Jest git!

Odnośnik do komentarza

Dobry weekend się zapowiada :) Dzisiaj wieczorem żarcie w PRZEPYSZNEJ knajpie w Pruszkowie, później jakaś wódeczka pewnie. Jutro food trucki, a później grill, mecz i wódeczka :) Niedziela pewnie kac-obiadek u babci i wieczorem chill out w domu + mecz Realu. Jest git!

 

gdzie gdzie food tracki?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jakiś tam artykuł kiedyś czytałem tylko nie pamiętam czy w necie czy prasie :P

 

Bo wiesz, CBOS ma nieco inne zdanie na ten temat. Jedynie o jakieś 2 miliony obywateli.

 

 

 

Z którego roku dane?

 

2013.

 

 

Ja czytałem w 2015 gdzieś jak znajdę to podrzucę ;)

Odnośnik do komentarza

 

IMO food tracki pod narodowym mocno przereklamowane.

hę? jak food trucki mogą być przereklamowane pod narodowym akurat? pod Pałacem Kultury lepiej smakują? czy inne tam przyjeżdżają?

 

chodzi mi o sam event. Byłem ze dwa razy na buksach i dupy nie urwały, powiedziałbym nawet, że w te z Bobby'ego lepsiejsze.

Odnośnik do komentarza

 

Ja też dziś imprezka :P

Kiedy gramy w Maddena? ;)

 

W sobote wieczorem moge :) Albo w niedziele :) Jak mnie bedzies zwidzial to pisz, fajnie sie gralo :) Zapodej moze sluchawy to pogadamy. Jakby nie moj klasyczny stress na goalline to by byl jakis contest :)

No i defensa w ogóle nie ogarniam, chociaż ten jeden blitz Dixem, gdzie potem nie trafiłem w Wilsona był majstersztyk :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...