Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu ta wypowiedz mialaby cie narazic na szydere :) Wiadomo ze jak mialem te 20 lat to chcialem ruchac wszystko, ale bylem nerdem i stuleja wiec nie ruchalem :) To nie tak ze bylem niesamowicie ubermensz jak prawdziwi piwniczanie. Chodzilo mi raczej o to, ze teraz potrafie kontrolowac swoje instynkty i dusic je w zarodku bo poza ruchaniem sa w zyciu jeszcze inne rzeczy - no i moze jestem wyjatkowy ale ja w malzenstwie rucham xD

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu ta wypowiedz mialaby cie narazic na szydere :) Wiadomo ze jak mialem te 20 lat to chcialem ruchac wszystko, ale bylem nerdem i stuleja wiec nie ruchalem :) To nie tak ze bylem niesamowicie ubermensz jak prawdziwi piwniczanie. Chodzilo mi raczej o to, ze teraz potrafie kontrolowac swoje instynkty i dusic je w zarodku bo poza ruchaniem sa w zyciu jeszcze inne rzeczy - no i moze jestem wyjatkowy ale ja w malzenstwie rucham xD

a małżonka o tym wie? :P

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu ta wypowiedz mialaby cie narazic na szydere :) Wiadomo ze jak mialem te 20 lat to chcialem ruchac wszystko, ale bylem nerdem i stuleja wiec nie ruchalem :) To nie tak ze bylem niesamowicie ubermensz jak prawdziwi piwniczanie. Chodzilo mi raczej o to, ze teraz potrafie kontrolowac swoje instynkty i dusic je w zarodku bo poza ruchaniem sa w zyciu jeszcze inne rzeczy - no i moze jestem wyjatkowy ale ja w malzenstwie rucham xD

 

Nie pisałem tego o szyderze poważnie. No ja nerdem i stuleją nie jestem i nie byłem, chyba że pod względem zainteresowań, bo zachowań społecznych to nie :P Podobnie uważam, jaram się tym, że miałbym z kimś ważnym miliarda rzeczy doświadczyć. Od podróży po jakieś ważne chwile itepe.

 

 

Ale robią kanapki :/

 

Nawet w ogórkiem.

 

 

Jak to jest w, hehe, ogórkiem?

Odnośnik do komentarza
Zapewne naraże się na szyderę itepe, ale ja akurat "parę" partnerek miałem i jakkolwiek fajne było poznawanie kogoś nowego, seks z nową osobą i cała reszta to od 2-3 lat minimum mam taką myśl, że mam tego dość i znalazłbym chętnie kogoś z kim będę mógł założyć rodzinę itepe.

Mam tak samo i patrząc z perspektywy czasu - parę dłuższych związków, później okres burzy i naporu i teraz coś poważniejszego - rzucę truizmem: nie doceniłbym tego, co mam, gdyby nie ten bagaż doświadczeń (no i cholernie bym zmarnował studia). Stąd jestem w stanie trochę zrozumieć takie antynatalizmy, bo gdy na swojej drodze nie spotykałem żadnych materiałów na coś więcej, to też tak sobie racjonalizowałem serię przelotnych znajomości ;)

Odnośnik do komentarza

 

Zapewne naraże się na szyderę itepe, ale ja akurat "parę" partnerek miałem i jakkolwiek fajne było poznawanie kogoś nowego, seks z nową osobą i cała reszta to od 2-3 lat minimum mam taką myśl, że mam tego dość i znalazłbym chętnie kogoś z kim będę mógł założyć rodzinę itepe. Aczkolwiek każdy ma inaczej i nie wiem czy po 20-30 latach z jedną kobietą się nie znudzę nią, mimo wspomnianego korzystania z życia.

 

gratulacje, to znaczy że przestajesz być piotrusiem panem i zaczynasz być mężczyzną :keke:

Odnośnik do komentarza

Ja bym powiedział że dlatego, że ogół społeczeństwa to bezmozgie bydło, którym wystarczy włożyć do pustych łbów kilka frazesów o tym, jak to Polska może być wielka i dumna, coś dołożyć o jezusku i obiecać jakieś nędzne grosze za nieskrępowaną prokreacje. A i jeszcze że się nie pozwoli czarnuchom w naszym dumnym kraju osiedlić

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...