Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, nawet nie wiedziałem, że na tym kanale tak kibice się rozkręcają :P
https://www.youtube.com/watch?v=pcbykRVcn7Y

 

Mniej-więcej tak sobie wyobrażałem Hawka za Moyesa w United.

 

A tutaj z uczuciem: https://www.youtube.com/watch?v=WY-QRmCe5Mk


Ja tylko żałuję, że mój teściu nie jest bardziej piwkowy, bo to był idealny dzień, żeby skręcać meble z Ikei i pić browarki!

 

A tak naprawdę to najbardziej by się przydał facet szwagierce, z którym jak człowiek można by piwko czy wódeczkę wypić :-k

 

Pewnie czekali aż sobie pojedziesz i wyciągnęli z barku i lodówki co trzeba.

Odnośnik do komentarza

 

Ciekawe, co mówili po meczu z LFC, szczególnie po niewypuszczeniu Alexisa w pierwszym składzie ;)

No przeca ten drugi filmik o tym jest. I jadą po tej decyzji jak po burej suce ;)

 

Sorry, kliknąłem tylko w pierwszy, jakoś przeoczyłem drugi :)
Odnośnik do komentarza

Nie mam żadnych wątpliwości, że zostanie. A mówią, że nadzieja umiera ostatnia. Wolałbym na serio żebyśmy grali w środku tabeli z jakimś nowym nołnejmem, niż to co się dzieje

Tak jak mówi ten ziomek DT, spoko - 3 lata takiego samego scenariusza to już dużo, ale kurwa 10?

Odnośnik do komentarza

jak oglądam mecze albo skróty meczów Monaco to już wiem kim zagram pierwszą karierę w FM-ie patrząc na ilość talentów w składzie: Mendy (22 l.), Sidibe (24 l.), Fabinho (23 l.), Bernardo Silva (22 l.), Lemar (21 l.), Mbappe (18 l.). a jak do tego dodamy doświadczonych Glika, Falcao i Moutinho to mamy przysłowiowego samograja ;)

Odnośnik do komentarza

jak oglądam mecze albo skróty meczów Monaco to już wiem kim zagram pierwszą karierę w FM-ie patrząc na ilość talentów w składzie: Mendy (22 l.), Sidibe (24 l.), Fabinho (23 l.), Bernardo Silva (22 l.), Lemar (21 l.), Mbappe (18 l.). a jak do tego dodamy doświadczonych Glika, Falcao i Moutinho to mamy przysłowiowego samograja ;)

No Monaco jest mocarne w FMie, w moim sejwie szybko zdetronizowali PSG i też grubo sobie poczynają w LM.

Odnośnik do komentarza

Grałem sobie chwilę Monaco w 17tce, ale nie umiałem ugryźć taktyki dokładnie, a to jak grają w realu to i ładne i skuteczne :-k


jak oglądam mecze albo skróty meczów Monaco to już wiem kim zagram pierwszą karierę w FM-ie patrząc na ilość talentów w składzie: Mendy (22 l.), Sidibe (24 l.), Fabinho (23 l.), Bernardo Silva (22 l.), Lemar (21 l.), Mbappe (18 l.). a jak do tego dodamy doświadczonych Glika, Falcao i Moutinho to mamy przysłowiowego samograja ;)

 

Plus tam jest paru zajebistych młodzików o PA minimum -8 w juniorach.

Odnośnik do komentarza

Coś musi być w tej piłkarskiej wiośnie :-k Też jakoś zamierzam wrócić do kariery Heerenveen. Tylko nie wiem ile mi zajmie ponowne ogarnięcie całego klubu: składu, juniorów, finansów itd., bo ostatnio grałem w FM-a chyba w październiku. Pamiętam jedynie, że muszę kupić jakiegoś IF-a na lewe skrzydło.

 

Do tego mam też pomysł na karierę Arką Gdynia, ale to pewnie poczeka jakieś kilka miesięcy...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...