Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

no u mnie troche inaczej:

poniedzialek - spotkanie taktyczne DGNu

wtorek - prelekcja Aleksandra Lwowa (w ramach cyklu: Spotkania z gorami)

sroda - spotkanie we Wroclawskim Klubie Wysokogorskim (jakies dziewuchy beda opowiadac o swoich zeszlorocznych osiagnieciach)

czwartek - tlusty czwartek, czyli paczek plus jakies winko

piatek - prelekcja kolegi w Mieroszowie o naszym wyjezdzie do Gruzji i Armenii

sobota - opera (Carmen)

 

nie ma czasu na tv :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Tak uwazam, bo co innego byc pod wplywem, a co innego byc w siatce powiazan ukladu. Stonogi Kaczynscy Komorowscy itp itd dlaczego zaden nie wywlecze wszystkich brudow i powiazan? Wsi skoki mafie vaty ? Wszystko ich laczy, resortowe dzieci. Moga sobie dogryzac, ale nie moga przesadzac.

 

Kiedy wymrze pokolenie zawierajace te uklady z szalonych lat 90 to powinno byc dobrze, chociaz moga sie mylic. Bo juz dzis dzieci i wnukowie maja zapewnione dobre fuchy w ramach znajomosci. Aczkolwiek uwazam, ze do wladzy w koncu donda ci, co nie maja powiazan i nic do stracenia, a wtedy przyjda dobre czasy.

Ja poniedzialek praca, spotkanie z siostra, ekstraklasa w tv.

 

Wtorek szpital, seriale, City Monaco.

 

Sroda praca, spotkanie z nowym pacjentem w ramach dzialalnosci stowarzyszenia, potem United gra i na koniec LM.

 

Czwartek praca i nauka na egzam w niedziele.

 

Piątek praca, Pogon - Lech.

 

Sobota wolne + imieniny wujka narzeczonej.

 

Niedziela egzamin.

Odnośnik do komentarza

To chyba pora zacytować klasyka

 

 

A ja w sumie jak siedzę całkiem dobrze mam rozlokowany tydzień

Poniedziałek od 12-15 prasa, potem TV do 17-18 18-20 radio, po 20 seriale.

Wtorek od 12-20 to samo tylko w tym że seriale do 22:30.

Środa o tu trzeba sprzątnąc chatę więc jest zapierdziel jak wstanę pół godzinki sprzątania, potem o 13-13:30 jadę po prasę, potem 15-17-18 TV, 18-20 radio 20-00 meczyki a jak nie ma to seriale do 22.

Czwartek jak mam jakąś prasę do przeczytania to czytam do 15, 15-17-18 TV,18-20 radio,20-20:30 kąpiel od 21 meczyki do 00:30 jak są jak, nie ma seriale do 22.

Piątek do 15 robienie przy sobie,15-17-18 TV, 18-20 radio, 20-22 TV, po 22 komp.

Sobota od rana do wieczora TV, komp.wieczorem seriale.

Niedziela TV, komp do 16, 16-21 poza domem 21-22:30 seriale potem komp.

Odnośnik do komentarza

 

Aczkolwiek uwazam, ze do wladzy w koncu donda ci, co nie maja powiazan i nic do stracenia, a wtedy przyjda dobre czasy.

 

to sie nigdy nie stanie ;)

 

Dokładnie, nie ma szans na dojście do władzy ludzi bez powiązań. Chyba, że masz na myśli wejście zbrojne, wybicie wszystkich i obwołanie się królem ;)

Odnośnik do komentarza

 

To chyba pora zacytować klasyka

 

 

A ja w sumie jak siedzę całkiem dobrze mam rozlokowany tydzień

Poniedziałek od 12-15 prasa, potem TV do 17-18 18-20 radio, po 20 seriale.

Wtorek od 12-20 to samo tylko w tym że seriale do 22:30.

Środa o tu trzeba sprzątnąc chatę więc jest zapierdziel jak wstanę pół godzinki sprzątania, potem o 13-13:30 jadę po prasę, potem 15-17-18 TV, 18-20 radio 20-00 meczyki a jak nie ma to seriale do 22.

Czwartek jak mam jakąś prasę do przeczytania to czytam do 15, 15-17-18 TV,18-20 radio,20-20:30 kąpiel od 21 meczyki do 00:30 jak są jak, nie ma seriale do 22.

Piątek do 15 robienie przy sobie,15-17-18 TV, 18-20 radio, 20-22 TV, po 22 komp.

Sobota od rana do wieczora TV, komp.wieczorem seriale.

Niedziela TV, komp do 16, 16-21 poza domem 21-22:30 seriale potem komp.

 

Ta jedna kąpiel w tygodniu nadal niszczy mi mózg :)

 

Nie w temacie jestem, ale jak wszyscy to wszyscy - Sto latek Krzysfiol!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...