Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeci dzień rozpoczynam od Strepsilsa :roll:

Od piątku walczę z gorączką - powoli udaje się mieć mniej niż 38 st. Przez weekend tylko momentami było mniej niż 39 kresek. Ostatni raz temperaturę wyższą niż 37,5 st. miałem gdzieś jeszcze w podstawówce - parada atrakcji :/

Odnośnik do komentarza

Biletów na Polaków było w opór do kupienia, ale nie mogę pozbyć się wrażenia, że utajnienie godziny rozpoczęcia sprzedaży miało na celu tylko to, by najpierw kupili "kumaci". Co to kogo by bolało, by obok daty rozpoczęcia sprzedaży biletów wrzucić również godzinę rozpoczęcia? Jeśli początek był między 00:30 a 9, kiedy dostałem info od kolegi, to nijak tego inaczej nie umiem wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza

Oho, teorie spiskowe w kontekście biletów U21, jak bardzo cebularsko :kekeke:

ale jakie teorie spiskowe? Gacek akurat tutaj dobrze napisal: do 1 w nocy czekalem az ruszy sprzedaz biletow ale sie nie doczekalem. przekminilem ze pewnie ruszy w ciagu dnia, wiec poszedlem spac, wstaje o 8, a tu wita mnie info na fejsbuku ze bilety na Polska - Anglia wyprzedane :| czemu nie bylo oficjalnie podanej godziny rozpoczecia sprzedazy dla wszystkich kibicow? myslisz ze kto mial wiedziec ten nie dostal informacji ze np sprzedaz ruszy o 3 w nocy? :) no sorry, bardzo chcialem isc na mecz, ale nie bylo u mnie opcji zeby cala noc czatowac az ruszy sprzedaz. :/

Ja w sumie myślałem, że na młodzieżówkę to nawet w dniu meczu nie będzie problemu z zakupem :D

ja wiedzialem ze bedzie problem, bo:

 

1) od pewnego czasu jest boom na reprezentacje + na EURO ma zagrac kilka gwiazd z pierwszej reprezy

2) dobrzy przeciwnicy

3) stosunkowo male stadiony (w Kielcach np niecale 15000 miejsce)

 

tylko mialem nadzieje ze sprzedaz wystartuje o normalnej godzinie i trzeba bedzie sie uzerac z serwerami najwyzej :/

Odnośnik do komentarza

Oho, teorie spiskowe w kontekście biletów U21, jak bardzo cebularsko :kekeke:

Kupiłem wszystkie bilety, na których mi zależało, więc nie mam żadnego butthurtu, ale mimo to nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego nie napisano wprost "rozpoczęcie o północy/9/12", tylko podano samą datę.

Odnośnik do komentarza

 

Ja wczoraj też zachowałem się cebularsko - z kadr za pięć 13 dostałem info, że są pity do odbioru, a o 13 idzie mail do wszystkich i się ładnie wyrobiłem bez kolejki :P

O 14 już by się PIT-y skończyły? ;)

 

 

A jakby ktoś mój wziął? :>

 

Mi pasowało, bo nie lubię tłumów i pewnie bym zaczekał z odbiorem do końca lutego. A tak to odebrałem i już się rozliczyłem :cool:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...