Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przeczę, że może i ciekawe, ale bardziej z tego względu, że są to osoby z zupełnie innej bajki niż Ty, czy ja.

 

No i to jest dla mnie rzecz ciekawa do poczytania, że ludzie z marginesu (zwłaszcza, że ja niekoniecznie wierzę w resocjalizację) lub po przejściach coś tam osiągnęli, a nie grzeczny chłopczyk z bogatego domu co to go mamusia albo tatuś na treningi wozili i został sobie sportowcem, a jedyne co musiał robić, to ciężko pracować na treningach i ile to wyrzeczeń, bo koledzy w tym czasie na imprezy chodzili...

Odnośnik do komentarza

Nadal mi trochę brakuje bilansu w sliderach do 2k. Kondycja z obu stron juz wyglada w miare okej, ale musze pokombinować ze skutecznoscia jeszcze, bo raz mecze co wpada wszystko jakieś 140-130, teraz trochę sobie za mocno obnizylem i 78 pkt tylko rzucone, a cpu 100 :-k. Właśnie te wyniki kolo setki z obu stron byłyby okej :D

W ogole fajna opcja, ze mozna miec kontrole nad innymi zespolami, nawet nad każdym w lidze ;). Od przyszłego sezonu chyba wezme tez kogos z Zachodu :D.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...