Skocz do zawartości

Marynia mierzwi w zamyśleniu włosy odciętej głowy 517 ofiary. Myśli o fretkach i przemijaniu.


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Swarzędz odradzam zdecydowanie.

A czo to za historia, której nie znam?

 

 

 

Jak można nie znać epokowego wydarzenia ;).

 

 

Poznaniacy zaprosili nas ze Szczecina na spotkanie u nich, pojechałem ja i Sensei. Poznaniaków było sporo, chyba koło 10. Wcześniej Tofu zdeklarował się, że nas przenocuje u siebie w Swarzędzu po imprezce w pubie w Poznaniu. No i w pewnym momencie jak byliśmy w pubie Tofu wyszedł i już się nie pojawił, nie odbierał tel. Zostaliśmy więc w środku nocy w obcym mieście bez noclegu :D Qcz jakoś ogarnął nam pociąg (internet w tel nie był wtedy powszechny...), odprowadzili nas na dworzec i tam chyba po godzinie czy dwóch mieliśmy pociąg powrotny. A Tofu potem się tłumaczył, że się napił, autopilotem pojechał nocnym do domu i zasnął na ławce w Swarzędzu...Tak to mniej więcej wyglądało.

Odnośnik do komentarza

Ja mu to wybaczyłem, wrócił, ale jednak nie dał rady z tym tutaj żyć, siedział na forumie TM-a, pytali mnie czy mam coś przeciw, nie miałem, ale potem mnie już denerwował (z innego powodu :P) i jakoś też zawinąłem się stamtąd.

Odnośnik do komentarza

 

 

Swarzędz odradzam zdecydowanie.

A czo to za historia, której nie znam?

 

 

 

Jak można nie znać epokowego wydarzenia ;).

 

 

Poznaniacy zaprosili nas ze Szczecina na spotkanie u nich, pojechałem ja i Sensei. Poznaniaków było sporo, chyba koło 10. Wcześniej Tofu zdeklarował się, że nas przenocuje u siebie w Swarzędzu po imprezce w pubie w Poznaniu. No i w pewnym momencie jak byliśmy w pubie Tofu wyszedł i już się nie pojawił, nie odbierał tel. Zostaliśmy więc w środku nocy w obcym mieście bez noclegu :D Qcz jakoś ogarnął nam pociąg (internet w tel nie był wtedy powszechny...), odprowadzili nas na dworzec i tam chyba po godzinie czy dwóch mieliśmy pociąg powrotny. A Tofu potem się tłumaczył, że się napił, autopilotem pojechał nocnym do domu i zasnął na ławce w Swarzędzu...Tak to mniej więcej wyglądało.

 

xD rykłem

Odnośnik do komentarza

Hm, ciekawe. Sprawdzam bilety na Espanyol - Atletico Madryt i nie wiem dlaczego madryvki zespół został zdegradowany cenowo :). Rok temu byli w tej samej półce cenowej co Barcelona i Real (czyli bilety za minimum 90 euro), a w tym roku narożne trybuny można dostać już za 35 :). Nie żebym narzekał, ale trochę nie kumam, czemu aż tak spadli w cenach. Dla mnie będzie lepsza okazja, żeby zobaczyć Atletico :)

moze dlatego, ze rok temu byli na rowni z Realem / Barca, a teraz do Realu traca juz dziesiec punktow :P

 

czolem!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...